Objekt Fary, 280 m2, pozemek 1 350 m2, Hostín u Vojkovic

15 000 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázkyRM24005
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Objekt Fary, 280 m2, pozemek 1 350 m2, Hostín u Vojkovic

Rádi bychom vám nabídli jedinečnou možnost vlastnit bývalou faru v obci Hostín u Vojkovic, která se nachází pouze 20 km od Prahy.

Finanční prostředky získané z prodeje fary budou použity na dobrou věc. Na výstavbu nového kostela a komunitního centra v Neratovicích.

Tato budova původně z roku 1882 o rozloze cca 280 m2 nabízí nekonečné možnosti pro vaši kreativitu. Je určena ke kompletní rekonstrukci a pokud využijete možnost přestavby půdy pro obytné podkroví získáte dalších cca 140 m2 prostoru pro vaše nápady. K dispozici je obecní vodovod, kanalizace, plyn i elektřina.

Fara stojí na pozemku velkém cca 1 350 m2, na kterém stojí pár zděných přístavků, které můžete také opravit nebo zbourat a získat tak větší plochu zahrady.

Dům se nachází nedaleko centra obce a pozemek sahá až k břehu vodní nádrže Selská tůň, takže si můžete užívat klidného venkovského života s možností rybaření a koupání přímo na Vašem pozemku.

Rekonstrukce tohoto domu může být skvělým projektem pro vícegenerační rodinný dům nebo pro dům se třemi samostatnými bytovými jednotkami. Další možnosti je vytvoření domova pro seniory nebo jiného sociálního zařízení, více v územním plánu obce, který máme k dispozici.

Hned vedle domu je kostel Nanebevzetí Panny Marie, v blízkosti je základní škola (I. stupeň), mateřská škola a obchod se smíšeným zbožím. Kompletní občanskou vybavenost naleznete v okolních obcích a městech.

Z obce jezdí přímé autobusové linky do Prahy, Kralup nad Vltavou nebo Mělníka. Autem je Praha vzdálena 20 km, Kralupy n/vlt 10 km, Neratovice 12 km a Mělník 15 km. Nájezd na dálnici D8 je pouze 7 km daleko.

Kombinace historie, přírody a moderního života, to je to co vás čeká u této fary. Pokud hledáte něco neobvyklého s geniem loci, tak Vás neotřelá atmosféra a historie této budovy jistě zaujme. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a přijeďte se podívat osobně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poskytneme všechny potřebné informace o této netradiční nemovitosti včetně možnosti jejího financování.

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaHostín u Vojkovic
OkresMělník
VelikostAtypický
Plocha užitná280 m²
Plocha pozemku1.350 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská

Vybavení

ZařízenýNe
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace