Prodej, Rodinné domy, 300m² - Kokořínský Důl

1 Kč Cena je uvedena bez provize RK a poplatků, info na telefonu., + provize RK

Základní informace

ID zakázky00325
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, Rodinné domy, 300m² - Kokořínský Důl

Z objektu lze dle současného územního plánu udělat rodinný dům o 3.bytových jednotkách, dvougenerační bydlení, apartmány, ubytování, bydlení a restaurace a nebo penzion !!!

Nabízíme k prodeji kousek Českého ráje. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která se rozléhá na pozemku 606m2 na jednom z nejlepších míst v Kokořínském údolí, pouhých 500m od Hradu Kokořín. Mluvíme o jedinečné investici, která se už nebude opakovat. Dojezdová vzdálenost 40min z Prahy. Nemovitost je na nádherném místě, kde každoročně proudí tisíce turistů, jedno z nejnavštěvovanějších a nejhezčích míst v ČR. Tato stavba byla dříve vedena jako Jednota, nyní je přízemí zkolaudováno jako hospoda a 1.patro jako prostory pro rodinné bydlení. V roce 2011 se vybudovalo nové podkroví.

Dispozičně je v tuto chvíli v 1.patře 5 pokojů, kde je projekt ve fázi rekonstrukce a dodělávek. V přízemí jsou 3 pokoje + jídelní místnost atd., kde je hrubá stavba. Pro kolaudaci se doporučuje maximálně do 30lůžek. Každý pokoj disponuje svým vlastním sociálním zařízením. Elektřina je nová. Kotelna by měla mít tepelné čerpadlo a k tomu 20KW kotel.
Studna – je kopaná, má metrové skruže, sloupec okolo 2,5m kde je zapotřebí udělat úpravnu vody (čistička), aby byla pitná.
Jsou zde naplánované tři jímky, kde dvě budou sloužit jako odpadní a 1.bude sloužit jako požární nádrž, kde se nyní zpracovává projekt, protože budou umístěny na místě, kde v budoucnu bude parkoviště cca pro 7aut. Majitel pomalým tempem každým dnem pracuje dle svého projektu, ale pokud přijde nový investor, je možný okamžitý odkup.

Na Kokořínsku už nejsou žádné stavební pozemky, momentálně je majitel ve fázi, kdy se dá na projektu i nemovitosti hodně věcí změnit. Proto, pokud máte zájem, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na společné prohlídce.

Cena je k jednání.

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaKokořín - Kokořínský Důl
OkresMělník
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku606 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný

Vybavení

Počet bytů8
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadJímka

Lokalita

Kokořín - Kokořínský Důl