Prodej, Rodinné domy, 300m² - Kokořínský Důl

11 500 000 Kč Cena je uvedena včetně provize RK a právních služeb, včetně provize, cena k jednání

Základní informace

ID zakázky00325
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, Rodinné domy, 300m² - Kokořínský Důl

Z objektu lze dle současného územního plánu udělat rodinný dům o 3.bytových jednotkách, dvougenerační bydlení, apartmány, ubytování, bydlení a restaurace a nebo penzion !!!
Nemovitost je zajímavá i tím, že na Kokořínsku už nejsou a ani nebudou už žádné stavební pozemky !

Nabízíme k prodeji kousek Českého ráje. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která se rozléhá na pozemku 606m2 na jednom z nejlepších míst v Kokořínském údolí, pouhých 500m od Hradu Kokořín. Mluvíme o jedinečné investici, která se už nebude opakovat. Dojezdová vzdálenost 40min z Prahy. Nemovitost je na nádherném místě, kde každoročně proudí tisíce turistů, jedno z nejnavštěvovanějších a nejhezčích míst v ČR. Tato stavba byla dříve vedena jako Jednota, nyní je přízemí zkolaudováno jako hospoda a 1.patro jako prostory pro rodinné bydlení. V roce 2011 se vybudovalo nové podkroví.

Dispozičně je v tuto chvíli v 1.patře 6 pokojů, kde je projekt ve fázi rekonstrukce a dodělávek. V přízemí jsou 3 pokoje + jídelní místnost atd. kde je hrubá stavba. Pro kolaudaci se doporučuje maximálně do 30lůžek. Každý pokoj disponuje svým vlastním sociálním zařízením. Elektřina je nová. Kotelna by měla mít tepelné čerpadlo a k tomu 20KW kotel.
Studna – je kopaná, má metrové skruže, sloupec okolo 2,5m kde je zapotřebí udělat úpravnu vody (čistička), aby byla pitná.
Jsou zde naplánované tři jímky, kde dvě budou sloužit jako odpadní a 1.bude sloužit jako požární nádrž, kde se nyní zpracovává projekt, protože budou umístěny na místě, kde v budoucnu bude parkoviště cca pro 7 až 9 aut.

Momentálně je nemovitost ve fázi, kdy se dá na projektu i nemovitosti hodně věcí změnit. Proto, pokud máte zájem, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme se na společné prohlídce.

Cena je k jednání.

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaKokořín - Kokořínský Důl
OkresMělník
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku606 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný

Vybavení

Počet bytů8
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadJímka

Lokalita

Kokořín - Kokořínský Důl