Rozestavěný dům 4+kk , 110 m², pozemek 900 m2 - Malý Újezd - Vavřineč

6 990 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize

Základní informace

ID zakázkyRM23019
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB0.6 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
Rozestavěný dům 4+kk , 110 m², pozemek 900 m2 - Malý Újezd - Vavřineč

Nabízíme Vám rozestavěnou stavbu nízkoenergetického rodinného domu v klidné části obce Vavřineč nedaleko Mělníka.

Dům bude mít dispozici 4+kk, podlahovou plochu 110 m2 a stojí na rovinatém pozemku velkém 900 m2, o rozměrech cca 29 x 31 m. Dům je již připojen na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci.

Dům je ve fázi hrubé stavby, venkovní stěny jsou z cihel Porfix (pórobeton) 250 mm + 150 mm zateplení polystyrenem a na nich je nanesené lepidlo. Zbývá konečná fasáda, kde si můžete vybrat barvu již podle svých představ. Vnitřní příčky jsou také z Porfixu, tl. 100 nebo 150 mm a jsou zhruba ze 2/3 dokončené.

Okna jsou plastová osazená 3 skly, na střeše jsou betonové tašky. Do technické místnosti je přivedena elektřina a vodovod. U domu je dokončeno oplocení, v přední části je pěkné oplocení s podezdívkou a kovovou výplní, brankou a vjezdovou elektrickou bránou na dálkové ovládání.

Po dokončení domu bude dům vypadat takto: po vstupu do domu vstoupíte do uzavřené předsíně, odkud je výstup do centrální chodby. Z centrální chodby vlevo volně vstoupíte do nadstandardně prostorného obývacího pokoje s kuchyní o celkové velikosti 38,5 m2. Z obývacího pokoje můžete vystoupit francouzskými dveřmi na zahradu.

Vpravo povedou dveře postupně do technické místnosti, do koupelny a do 3 samostatných pokojů.
Dispozici, uspořádání pokojů a vizualizace místností, jak by mohl dům vypadat dokončený uvidíte na fotografiích. Více fotografií, půdorysů a vizualizaci jednotlivých místností uvidíte na samostatných webových stránkách domu, viz adresa na fotografiích.

Pro vytápění domu a ohřev vody se počítá s tepelným čerpadlem + můžou být krbová kamna v obývacím pokoji.

V obci Vavřineč je cca 300 m od domu obchod s potravinami a asi 3 min. od domu je také multifunkční hřiště, kde je ohniště, stoly na ping pong, prolézačky pro malé děti, hřiště na fotbal a hřiště na volejbal atd. Obecní úřad, MŠ a ZŠ (I stupeň) jsou v sousední obci Malý Újezd, 2 km od domu. Pošta se nachází v obci Velký Borek, 5 min autem od domu.

Kompletní občanskou vybavenost naleznete v okresním městě Mělník, které je vzdáleno od domu cca 6 min. jízdy autem, Praha je cca 35 min. autem od domu, stejně daleko je také Mladá Boleslav. V blízkosti jsou turistické trasy a cyklostezky. Nedaleko je několik oblíbených pískoven pro koupání a také oblíbená lokalita CHKO Kokořínsko.

Dopravní spojení zajišťují autobusy č. 467 a č. 668, které jezdí směry: Mělník, Mšeno, Roudnice n/l a Mladá Boleslav. V Malém Újezdě je vlakové nádraží, odkud jezdí vlaky směrem na Mělník, Prahu, Ústí n/l, Lysou n/l a Kolín. Vlak na Mladou Boleslav je s jedním přestupem ve Všetatech.

Koupi lze financovat hypotečním úvěrem, kde Vám zajistíme aktuálně nejnižší úrokovou sazbu. Doporučujeme Vám prohlídku, která může být po předchozí dohodě i o víkendu.

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaMalý Újezd - Vavřineč
OkresMělník
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná110 m²
Plocha pozemku900 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby2023

Vybavení

ZařízenýNe
Bezbariérovýano
ParkováníAno
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Lokalita

Malý Újezd - Vavřineč