Prodej RD na klíč 4+kk, 146 m2, pozemek 698 m2, zahrada s velkými stromy v Rosicích

rezervováno Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb 160.000 Kč

Základní informace

ID zakázky00249
En. náročnost b.A - Mimořádně úsporná
Ukazatel ENB50 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
Prodej RD na klíč 4+kk, 146 m2, pozemek 698 m2, zahrada s velkými stromy v Rosicích

Nabízíme Vám výstavbu na klíč ekologického energeticky úsporného až pasivního rodinného domu se zahradou v Rosicích.
Architektonická studie uvedená ve dvou variantách ve vizualizaci může být do jisté míry přizpůsobena zájmu a potřebám kupujícího, zbývající měrou pak vychází z možností lokality dle územního plánu, vyjádření stavebního úřadu, správců sítí, sousedů a dotčených orgánů.
Stavební povolení očekáváme v dubnu 2021.
Detailní specifikace stavby, výkresy, podmínky a další přílohy jsou ke stažení zde: https://ulozto.cz/tamhle/kRJcKG3lP4yV/name/Nahrano-8-2-2021-v-15-14-08
Dům z vizualizace má podlažní plochu 146 m2 + terasa a kryté parkovací stání pro 2 automobily, vejde se i vozík, motorka, sekačka.
V ceně 8,8 mil. Kč je zahrnut pozemek se zahradou se vzrostlými stromy a keři - 2,86 mil. Kč, architektonická studie, stavební dokumentace a st. řízení vč. kolaudace 200.000, přípojky a doplnění chybějícího oplocení po pravé straně zahrady 240.000 a samotný dům na klíč, úpravy terénu vč. dlážděných nájezdů 5,5 mil. Kč ve výbavě slušného standardu. Při volbě nadstandardní výbavy může cena domu narůst na cca 6,1 mil. a tedy celého kompletu i s pozemkem na 9,4 mil. Kč.
Možno dodat i levněji jako hrubou stavbu, nebo stavbu k dokončení. Stavbu na klíč však upřednostňujeme, neboť stojíme o spokojené klienty nejen při sjednávání stavby, ale i dlouho po jejich nastěhování. Proto máme spřátelenou stavební firmou, jejíž práci můžeme předem prezentovat osobní návštěvou u majitelů předchozích projektů pro získání jejich referencí a také v celém průběhu garantovat kvalitu a férový přístup do posledního detailu.
Stavba je navržena z přírodních materiálů, zdivo z pálené hlíny - Porotherm s výplní dutin minerální vlnou, podlahy masivní dub, dřevěné krovy, dřevěná eurookna i dveře, žádné plasty, dřevotříska, ani polystyren. Pojmem stavba na klíč rozumíme skutečně hotový stav, kdy zbývá pouze nastěhovat nábytek, případně osázet si předzahrádku.
V obci je veškerá občanská vybavenost, 10-15 minut pěší chůze je náměstí s městským úřadem, školou, školkou, obchody, lékárnami, poštou, restaurací, benzinkou, železniční stanice i autobusová zastávka. Za 20 minut lze dojet autem po D1 do centra Brna. Dálnice je vzdušnou čarou vzdálena 3,4 km a žádný hluk sem již nedoléhá.
Železnice vede za pásem vzrostlé zeleně, 10 m od plotu zahrady, takže při pobytu na zahradě je nutné s občasným průjezdem vlaku počítat, ale již v roce 2023 by měla být trať zmodernizována a odhlučněna, což má přinést značné zlepšení pro celou lokalitu.
Výhodou této nabídky oproti okolním novostavbám je relativně prostorná zahrada s krásnými vzrostlými stromy - třešeň, ořešák, metasekvoje a habrové živé ploty v zadní části zahrady, které společně se snadnou dostupností Brna dělají z tohoto prostoru nejen hezké a klidné, ale i praktické místo k životu.

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaNa Štěpnici, Rosice
OkresBrno-venkov
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná254 m²
Plocha podlahová146 m²
Plocha pozemku698 m²
Plocha zastavěná215 m²
Plocha zahrady483 m²
Užitná plocha přízemí148 m²
Plocha nebytových prostor62 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2021
Rok výstavby2021

Vybavení

ZařízenýNe
Míst k parkování2
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Počet bytů1
Počet domů1
Počet objektů1
Rozměry - výška stropu3 m
Terasaano (16m²)
KomunikaceDlážděná
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]