Prodej, Rodinné domy, 318m² - Velká Losenice

rezervováno Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb 90.000 Kč, cena k jednání

Základní informace

ID zakázky00150
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, Rodinné domy, 318m² - Velká Losenice

K prodeji se nabízí prostorný, pečlivě udržovaný RD 6+2 s garáží a hospodářskými prostory o užitné ploše 318 m2 ve Velké Losenici, na JZ hranici CHKO Žďárské vrchy.
Hlavní obytný prostor 5+1 o podlažní ploše 150 m2 se nachází v úhledném cihlovém rohovém domě, se 2 pokoji, kuchyní, WC a koupelnou v přízemí a 3 pokoji v podkroví.
Z chodby domu, nebo též samostatným vchodem z chodníku přes travnatý dvorek s jabloní a třešní lze pak vstoupit do výměnku 1+1.
V další navazující budově uprostřed pozemku se nachází prostorná garáž s širokým vjezdem z boční ulice, dílna, chlév a další hospodářské místnosti. Tato budova je zastřešena betonovou krytinou Bramac, dům s hlavním obytným prostorem čtvercovými eternitovými šindelemi. Jsou tu také dva prostorné sklepy, jeden využívaný na dříví a uhlí, další na uskladnění potravin.
Za hospodářskou budovou je pak další menší travnatá plocha se studnou a zadní příjezdovou bránou.
Přednosti nemovitosti: Prostorné místnosti, celá nemovitost, zvenku, zevnitř, dvorek, trávník, chodníky, sklepy i půdy, vše je vzorně udržováno, uklizeno, vše je v naprosto vzorném stavu.
Praktické a promyšlené je rovněž vytápění celé nemovitosti. Základem vytápění i ohřevu TUV je tu plynový kotel, pro úsporu plynu lze ale využít i kotel na tuhá paliva ve sklepě a topit dřívím, k ohřevu vody dále slouží i elektrický bojler na noční proud.
Tipy na vylepšení: Pro tento počet místností a osob, které mohou nemovitost pohodlně obývat, by určitě prospělo vybudovat další koupelnu a WC, prostoru je na ně dostatek.
Dále při rekonstrukci systému vytápění - rozvody jsou zhotoveny z mědi - byly na radiátory vytvořeny výklenky v obvodovém zdivu, což způsobuje svislé mikropraskliny na vnější fasádě. Doporučuji to i s ohledem na PENB - třída G - vyřešit zateplením vnější fasády.
Dům je napojen na všechny sítě vč. internetu, přímo v sousedním domě je malý pneuservis, do 150 m jsou zastávky autobusu, restaurace, dětské hřiště a tenisové kurty, do 400 m je samoobsluha Flop, pošta, lékárna, 800 m je obecní úřad, COOP, kostel a knihovna, 1,2 km pak ZŠ a MŠ. V nejbližším okolí pak desítky rybníků, cyklotrasy, turistické cesty, přírodní parky Peperek, Rozštípená skála, Mlýnský potok a Uhlířky, Branty a Přírodní rezervace Pod Kamenným vrchem. 8,7 km po žluté přes Račín je Velké Dářko.
Zde je možné si zkopírovat odkaz do vyhledávače pro stažení plné sady 59 fotografií: https://uloz.to/file/GNfmUqOan8nq/rd62-velka-losenice-59-1080p-logo-zip

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaVelká Losenice
OkresŽďár nad Sázavou
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná318 m²
Plocha podlahová318 m²
Plocha pozemku427 m²
Plocha zastavěná326 m²
Plocha zahrady101 m²
Plocha nebytových prostor150 m²
Plocha dílen15 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná

Vybavení

ZařízenýAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahne
Počet bytů2
Počet volných bytů2
Počet domů2
Počet objektů3
Rozměry - výška stropu2,60 m
OchranaCHKO
Sklepano (36m²)
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Septik
TopeníLokální plynové, Lokální tuhá paliva

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]