Prodej, Zemědělské objekty, 219m² - Horky

rezervováno Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb 80.000 Kč

Základní informace

ID zakázky7547/2308-1
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, Zemědělské objekty, 219m² - Horky

SLEVA!!! - majitel má dočasnou příležitost další investice.
K prodeji se nabízí krásný nový areál pro ustájení 6-10 koní v obci Horky u Čáslavi. Areál je vybaven i pro rekreační pobyt, nebo podnikání s koňmi. Pozemek o celkové rozloze 4692 m2 je oplocený kvalitním pevným plotem na svařovaných ocelových sloupcích s nadstavbou s ostnatými dráty a z vnitřní strany s držáky na elektrický ohradník. Stejným plotem je pozemek rozdělen na dva výběhy 2200 m2, jehož součástí jsou stavby, a pak 1600 m2, jehož součástí je malá okrasná zahrádka a suchý záchod.
Hlavní stavbou je tu ustájení v montované hale z pozinkované oceli a dřeva, s užitnou plochou 102 m2, se 4 prostornými boxy 3x3 m pro dospělé koně a 2 většími boxy 6x3 m pro kobyly s hříbaty. Celkem 6 samostatně uzavíratelných boxů, vybavených napáječkami s topnými kabely, žlaby, okénky, podlahou z gumových dlaždic, mřížemi s rozestupem zabraňujícím zaklínění kopyt, odtokem močůvky do septiku, elektrickým osvětlením a celkově odpovídají nejnovějším normám a standardům pro ustájení koní.
Septik je jímka na vyvážení s dostatečnou kapacitou i k případnému napojení WC a sprch.
Zdrojem pitné vody je vrtaná studna, zdobená imitací rumpálu. Voda je upravována filtračním systémem.
Dalšími stavbami je zázemí ve dvou chatách pro příležitostné přespání, 2+kk 42 m2 s kamny na tuhá paliva a rozvodem el. energie a druhá chatka 11 m2 bez sítí. Elektřina bude v řádu týdnů nově přivedena již vlastní přípojkou.
V areálu je automatické osvětlení a wifi. Všechny stavby a vstupní brány jsou propojeny chodníky se zámkovou dlažbou, oddělenými od výběhů pro koně na mnoha místech otvíratelným zábradlím, takže tu není za mokra bláto a za sucha prach, jako v mnoha obdobných areálech.
Dále je tu ocelová garáž 16 m2 na traktor s odsouvací čelní stěnou, dřevěný přístřešek s ocelovou konstrukcí 8 m2.
Pro další stavební záměry areál vhodný není, jde o plochy veřejné zeleně, mezi podmíněně přípustné tu patří přírodně sportovní zařízení, nebo zařízení technické vybavenosti.
Celý areál je situován mezi okrajem obce a železniční tratí, za níž je nádherný panoramatický výhled na Železné hory, za dobré viditelnosti i na vrcholky Orlických hor a Jeseníků.
V obci Horky je železniční stanice, obchod s potravinami, další větší se staví, dále benzínka, restaurace, kostel, dvě zastávky autobusu, cyklostezka, obecní úřad, knihovna, hřiště a rybník. Veškerá další občanská vybavenost je v 5 km vzdálené Čáslavi. Mezi zajímavosti a turistické atrakce patří nádherné smíšené lesy kolem Tisé skály, zámek a vodopád Žleby, Přírodní park Doubrava, Naučná stezka Železných hor, zřícenina hradu Lichnice, rozhledny, tvrz a zámek Golčův Jeníkov, zajímavý i zeměpisně jako střed ČR.

Vlastnosti

KategorieZemědělské objekty
LokalitaHorky
OkresKutná Hora
Plocha užitná219 m²
Plocha podlahová219 m²
Plocha pozemku4.692 m²
Plocha zastavěná230 m²
Užitná plocha přízemí219 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
ZástavbaVenkovská

Vybavení

ZařízenýAno
Míst k parkování5
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží5
Výtahne
Počet domů3
Počet objektů9
Počet lůžek9
KomunikaceDlážděná, Asfaltová, Neupravená
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]