Pronájem hezkého bytu 1+kk, 24 m² - Neratovice - Mlékojedy

7 000 Kč za měsíc cena je uvedena bez provize RK, včetně poplatků, + provize RK

Základní informace

ID zakázky00267
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Pronájem hezkého bytu 1+kk, 24 m² - Neratovice - Mlékojedy

Připravil jsem si pro vás na pronájem velmi hezký byt 1+kk v klidném prostředí disponující 24m2 v 2.nadzemním podlaží budovy. Byt se nachází v místním Hřebčíně v Mlékojedech a je dostupný ihned. Při vstupu do bytu vejdeme do předsíňky, ve které je po levé straně koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Dále projdeme do obývacího pokoje s kuchyní, ve které je malá kuchyňská linka. Pronájem je vhodný pro jednotlivce. Je tu také možnost ustájení koně ve vnitřním prostorném boxu včetně sena/slámy, zároveň můžete využít 8ha pastvin a areálu Hřebčína www.hrebcinmlekojedy.cz se zapojením do týmové práce v Hřebčíně.
V Mlékojedech můžete za zábavou na místní Pískovnu, kde se můžete odreagovat a v teplých dnech vykoupat. Je tu také školka a samoobsluha. Pár minut chůze přes most směr na Neratovice můžete navštívit velmi dobrou restauraci Terasa, nebo zhruba za 10 minut můžete být v centru Neratovic, kde je veškerá občanská vybavenost - základní školy, gymnázium, školky, obchody jako je Lidl, Albert, Penny, Tesco, Billa, nemocnice, poliklinika. Je tu velmi dobrá autobusová a vlaková dostupnost, vlakem jste za chvíli na Hlavním nádraží a nebo na Mělníku a to samé s autobusem, výjimkou je, že vás autobus doveze buď do Letňan a nebo na Ládví, kde je hned metro a dostanete se snadno kamkoliv. Za sportem můžete v zimě využít zimní stadion na bruslení a nebo jiná sportoviště jako tenisové kurty, fotbalové hřiště a sportovní haly. Za zábavou do Neratovic můžete jít i do kina na hezký film a nebo když je plesové období, tak využít vaše taneční dovednosti a jít na ples.
Pronájem je bez nákladů 5.800,-kč + náklady na elektřinu 900,-kč a voda 300,-kč, celkem to činí 7.000,-kč.
V případě bydlení a zároveň ustájením koně je celková suma s náklady 10.000,-kč.
Při podpisu nájemní smlouvy se skládá jeden měsíční nájem včetně poplatků tzn. 7.000,-kč + 7.000,-kč kauze + provize RK.

Pro jakékoliv informace mě kontaktujte.

Vlastnosti

KategorieByty 1+kk
LokalitaHlavní 10, Neratovice - Mlékojedy
OkresMělník
VlastnictvíDružstevní
Převod do OVne
Plocha užitná24 m²
Plocha podlahová24 m²
Podlaží umístění2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
ZástavbaVenkovská

Vybavení

KomunikaceBetonová, Asfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, MHD, Autobus
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické

Lokalita

Hlavní 10, Neratovice - Mlékojedy