Pronájem sdíleného prostoru 24m² + zázemí, Praha 5 - Smíchov

3 900 Kč za měsíc Nájem za 4 (5) dní v měsíci + náklady na provoz 200, - Kč za den., cena k jednání

Základní informace

ID zakázky00655
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Pronájem sdíleného prostoru 24m² + zázemí,  Praha 5 - Smíchov

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout klidný nebytový prostor o ploše 24m2 + zázemí k dlouhodobému sdílenému pronájmu v Praze 5 na Smíchově, v Radlické ulici.

Jedná se o velice klidný prostor, jenž lze využít například jako terapeutické místo pro psychologické, koučingové nebo masérské služby apod... V současné době je prostor využíván pro fyzioterapie a poradenství přibližně dva až tři dny v týdnu a ostatní dny je k dispozici. Záměrem pronájmu je najít podobné služby a podobně smýšlející lidi do týmu a vytvořit tak centrum komplexní péče o tělo i duši.

Součástí nájmu je pak možné využívat společné prostory v pravém křídle budovy. Jedná se zejména o sdílenou jednací místnost o velikosti 17m2, vybavenou kuchyňku o velikosti 3,5m2, toalety, chodbu s recepcí a čekárnou.

Prostor se nachází v nádherné klidné vile na oploceném pozemku. Ač je vila u Radlické frekventované ulice, okna jsou nová a uvnitř místností je opravdu klid. Z tohoto důvodu je zde možné zřídit právě terapeutické místo.

V případě potřeby je možné domluvit parkování přímo v oploceném areálu, jak pro vás, tak pro vaše klienty (1 parkovací stání je v ceně). Také je zde možné využívat společnou zahradu s altánem pro práci i odpočinek.

Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost, stanice metra linky B Anděl - Na Knížecí, je vzdálená 7 minut pěší chůzí a při jízdě autem je pouhých 50metrů napojení na městský okruh do tunelu Mrázovka, případně ven z Prahy na Barandovský most. Vlakové Smíchovské nádraží je pak cca 13 minut chůzí.

Nájem činní 900,- Kč za den + 200,- Kč platby za služby. V ceně je topení, voda, elektřina, internet, denní úklid, bezpečnostní kamery a zabezpečovací systém napojený na pult centrální ochrany a jedno parkovací stání.

Kauce jsou dva měsíční nájmy v závislosti na počtu dní, provize RK je pak 60% měsíčního nájmu.

Cílem není pronajímat prostory jeden den za měsíc, ale pravidelný trvalý nájem například na pevné 4 dny v měsíci případně dle domluvy. Přesné nastavení kontraktu a počet dní bude pak vyplývat z domluvy z osobní schůzky. V případně vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat.

Vlastnosti

KategorieKanceláře
LokalitaRadlická 505/58, Praha - Smíchov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha užitná24 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný

Vybavení

ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Lokalita

Radlická 505/58, Praha - Smíchov