Tomáš Novák

Poctivost, profesionalita, lidský přístup, pokora, chuť se rozvíjet.

To je pět stavebních kamenů, na nichž stojí moje podnikání v oboru realit, pět pilířů, které charakterizují mé služby i mě osobně.

Osobně podnikám od roku 2006, nejdříve jsem se věnoval financím a finančnímu poradenství, kde jsem získal mnoho zkušeností v oblasti financování bydlení, které využívám dodnes. Od roku 2014 se pohybuji na realitním trhu jako realitní makléř.

Na realitní činnosti mě nejvíce baví, že mohu být bezpečnou oporou pro klienty, kteří kupují a prodávají ne nějakou nemovitost, ledajaký dům či byt, ale skutečný domov. Domov, kde prožili nebo prožijí několik let svého jedinečného života a k němuž je váží city a vzpomínky. Jsem těmto lidem nápomocen ve složité situaci, kdy se potřebují soustředit na důležité věci a potřebují vše kolem prodeje předat někomu, na koho se mohou spolehnout. Těší mě vidět, jak si s úlevou vydechnou, když pro ně složité právní, finanční i administrativní záležitosti dokáži vyřídit a oni mohou jít ve svém životě dál a plnit si své sny o novém domově.

Díky svému dobrému renomé funguji už od počátku působení v oboru realit výhradně na základě referencí od svých klientů a známých. Každého klienta, který mi s důvěrou svěří na prodej svoji nemovitost, si velmi vážím a vždy udělám maximum pro to, aby se jeho nemovitost prodala co nejlépe. Ročně uskutečním průměrně 20 realitních transakcí. Působím primárně v Praze a Středočeském kraji, ale mám už za sebou také prodej menšího penzionu v Krkonoších, statku v jižních Čechách nebo bytu v Ústí Nad Labem.
Bydlím se svojí milovanou rodinou v domě v Halounech, malé vesnici tam, kde začíná Brdský hřeben. Mimo realitní činnost mám rád všestranné cvičení Pohyb je život, naplňuje mě práce na zahradě a se dřevem.

www.tomas-novak.cz

„Těším se na vás a naší spolupráci....“


Stylový a funkčně vybavený byt o dispozici 2kk, 60 m2, Praha - Stodůlky

Moderní byt o dispozici 2kk nabízí 60 m2 obytné plochy: obývací pokoj s kuchyňským koutem, komorou, balkon s posezením, ložnici s praktickou šatnou, koupelnu, toaletu, garážové stání a sklep. www.bydleniharmonicka.cz

Stylový a komfortní byt 3+kk s terasou. Dolní Měcholupy

Byt je součástí novodobého developerského projektu, který byl dokončen v roce 2008. Nachází se v třípodlažním bytovém domě v ulici Na Návsi, v městské části Dolní Měcholupy. Tento byt je v prvním nadzemním podlaží, celková plocha činí 79m2, k bytu náleží terasa o velikosti 12,3 m2 a zahrádka 34 m2. Více na www.bydlenimecholupy.cz

Ukázky mojí práce

DSC07967
DSC01480
DSC02072
DJI_0066
8N7A7980
DSC09564
IMG_2588
IMG_2586

Reference

S panem Novákem jsme absolvovali nákup našeho bytu a následně prodej rekreační chaty po rodičích. Vše proběhlo v obou případech na jedničku! Rychlost a srozumitelnost veškerých úkonů, dodržování dohodnutých termínů a upřímné jednání, jsou vlastnosti, bez kterých si tuto činnost neumíme představit. Děkujeme za příjemnou spolupráci, budeme-li v budoucnu cokoliv potřebovat, určitě opět Vaše služby vyhledáme.

Marek a Lenka Prokopovi - Říčany


Upřímné a příjemné jednání, přehled a zkušenosti, rychlost prodeje a plný servis bez jakéhokoliv zádrhelu! Služby pana Nováka mohu jen doporučit!

Petr Zahradník - Praha


Chtěl bych moc poděkovat panu Novákovi za to, že prodej mé nemovitosti proběhl nad očekávání hladce. Problémový kupec byl nakonec bez problémů vyřešen skvělým finančním servisem a hypotéka proběhla tak jak měla. Prodej byl díky tomu úspěšný a vše se odehrálo celkem bez jakékoliv naší námahy. Oceňujeme především pravdomluvnost a férové jednání, vždy jsme byli na jakékoliv okolnosti připraveni a nic nás v procesu nepřekvapilo. DO další práce přeji jen to nejlepší a více spokojených klientů

Kamil Petržílek s rodinou - Říčany


S panem Novákem byla radost spolupracovat. Nejenom, že nám zprostředkoval bleskurychlý prodej našeho bytu, vše zařídil a obstaral za nás, ale ještě k tomu nám byl vždy nápomocen. Na naše dotazy odpovídal obratem a nic pro něj nebyl problém. Velkou pochvalu si zaslouží i zpracování fotodokumentace k bytu. Pana Tomáše Nováka můžeme jen doporučit!

Renata Vaňková - Říčany


Dobrý den pane Nováku, rád bych Vám poděkoval za Vaše služby při koupi bytu. Líbil se mi Váš profesní a zároveň i lidský přístup při řešení problematiky s tím spojené. Rád využiji případně Vašich služeb v dalším čase a s klidem Vás doporučím ve svém okolí.

Petr Cibulka - Praha

Hlavní výhody mé práce

Dělám svojí práci naplno, srdcem a se zodpovědností, jako kdybych prodával nebo kupoval svůj domov.

Regiony kde působím