Tomáš Novák

Tomáš Novák
realitní expert pro Prahu západ

Kdo jsem, abych mohl psát sám o sobě? Jsem Tomáš Novák. Jsem člověk, živý, dynamický. Mé základní hodnoty jsou upřímnost, otevřenost, komunikativnost, pracovitost a přátelské chování. Umím a učím si hlídat své hranice. Čím více si uvědomuji sám sebe, tím více dovedu držet své dohody a sliby a zastupovat své obchodní partnery při jednání a komunikování se zákazníky, úřady, bankami a jinými institucemi, ve kterých za své klienty jednám pro jejich největší spokojenost. Pracuji především v lokalitách, jako jsou Praha Východ, Říčany, Praha 10 a okolí. Je jedno, jestli se jedná o byt, rodinný dům či pozemek. Lokalitu znám velmi dobře, žiji zde a tak jsem klientům připraven poskytnout komplexní přehled v těchto lokalitách.

Věřím, že v dnešní době, kdy je trh přesycený spoustou nabídek, tak se lidé, kteří dělají svoji práci poctivě, rozhodně neztratí. Cítím zodpovědnost za své dohody a dělám maximum pro to, abych je dodržel. Vím, že člověk bez dodržování dohod daleko nedojde. Baví mě setkávat se s lidmi a s upřímností a otevřeností s nimi jednat. Pak je práce zábavou. Mám rád upřímnou zpětnou vazbu, ať je sebe nepříjemnější, protože vím, že ty nepříjemné věci nás nejvíce posouvají. Na činnosti realitního makléře mě nejvíce zajímá komunikace s lidmi a flexibilita. Zároveň se mi zde potvrzuje tvrzení, že když dělám svoji práci férově, lidé si mé služby doporučují a o to je má práce příjemnější.

Dále svým klientům pomáhám zajistit financování na byt, pozemek či rodinný dům a vyjednávání hypotečních úvěrů v bankách. Díky své 6-ti leté zkušenosti ve finančním poradenství, znám velmi dobře hypoteční trh a vím, jaké jsou principy financování a baví mě vyhledávat možnosti řešení, které jsou pro klienty vhodné a levné. Stále se zabývám vzděláváním, abych mohl to, co již umím, předat dál. Nejsem dokonalý a nemyslím si to o sobě. Práce je pro mě zábavou, jinak bych ji nemohl dělat s nadšením a to je pro mě důležité.

„Život je pro mě mystérium a výzva.“


Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Prodej bytu 5+kk, ul. Kubelíkova, Praha 3 - Žižkov

Prodej ojedinělého bytu 4kk, 184 m2, s prostornou terasou a výbornou jižní orientací. Bydlení v secesním domě po celkové rekonstrukci, lokalita Žižkov / Vinohrady, klid a bezpečí. To vše nabízí projekt www.bytykubelikova.cz.

Ukázky mojí práce

_MG_7037
_MG_7039
_MG_7042
IMG_2578
IMG_2586
IMG_2588
IMG_2589
IMG_2593
IMG_2597
IMG_2598
IMG_2599

Reference

S panem Novákem jsme absolvovali nákup našeho bytu a následně prodej rekreační chaty po rodičích. Vše proběhlo v obou případech na jedničku! Rychlost a srozumitelnost veškerých úkonů, dodržování dohodnutých termínů a upřímné jednání, jsou vlastnosti, bez kterých si tuto činnost neumíme představit. Děkujeme za příjemnou spolupráci, budeme-li v budoucnu cokoliv potřebovat, určitě opět Vaše služby vyhledáme.

Marek a Lenka Prokopovi - Říčany


Upřímné a příjemné jednání, přehled a zkušenosti, rychlost prodeje a plný servis bez jakéhokoliv zádrhelu! Služby pana Nováka mohu jen doporučit!

Petr Zahradník - Praha


Chtěl bych moc poděkovat panu Novákovi za to, že prodej mé nemovitosti proběhl nad očekávání hladce. Problémový kupec byl nakonec bez problémů vyřešen skvělým finančním servisem a hypotéka proběhla tak jak měla. Prodej byl díky tomu úspěšný a vše se odehrálo celkem bez jakékoliv naší námahy. Oceňujeme především pravdomluvnost a férové jednání, vždy jsme byli na jakékoliv okolnosti připraveni a nic nás v procesu nepřekvapilo. DO další práce přeji jen to nejlepší a více spokojených klientů

Kamil Petržílek s rodinou - Říčany


S panem Novákem byla radost spolupracovat. Nejenom, že nám zprostředkoval bleskurychlý prodej našeho bytu, vše zařídil a obstaral za nás, ale ještě k tomu nám byl vždy nápomocen. Na naše dotazy odpovídal obratem a nic pro něj nebyl problém. Velkou pochvalu si zaslouží i zpracování fotodokumentace k bytu. Pana Tomáše Nováka můžeme jen doporučit!

Renata Vaňková - Říčany


Dobrý den pane Nováku, rád bych Vám poděkoval za Vaše služby při koupi bytu. Líbil se mi Váš profesní a zároveň i lidský přístup při řešení problematiky s tím spojené. Rád využiji případně Vašich služeb v dalším čase a s klidem Vás doporučím ve svém okolí.

Petr Cibulka - Praha

Hlavní výhody mé práce

- homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

- pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

- pravidelný reporting a komunikace s klientem

- stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

- tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím