Viktor Janovský

Viktor Janovský
realitní makléř pro Mělník a Středočeský Kraj

Jmenuji se Viktor Janovský a realitní činností se zabývám od roku 2008, kdy jsem si zvolil cestu obchodování s nemovitostmi po několikaleté práci redaktora a fotografa v denním tisku, a částečně středoškolského učitele. Od roku 2010 jsem se také věnoval lektorské činnosti při školení začínajících realitních makléřů. Svojí práci se vždy snažím dělat tak, aby ode mne klienti odcházeli nadmíru spokojeni, vždyť se také s velkou částí z nich i po letech pravidelně potkávám v mém rodném Mělníku.

Od prvního prodaného bytu jsem do konce roku 2023 prodal více než 300 nemovitostí. Na realitní činnosti mne nejvíce baví její rozmanitost a vděk spokojených klientů po dokončení obchodu. Svoji práci stavím především na profesionalitě a maximální možné informovanosti. Rád rozšiřuji svůj okruh znalostí, díky kterým jsem schopen být dobrým obchodníkem, kterého jen tak něco nezaskočí, a tím klientům nabídnout vždy o něco více, než by hledali u konkurence.Hodně se také soustředím na kvalitu technického zpracování nabídky.

Lidé se mě často ptají, proč nemají realitní makléři v našich končinách zrovna dobrou pověst.Odpovídám, že v každém oboru se najdou tací, kteří svoji práci nedělají pořádně a pak ti, kteří svému oboru rozumějí a jsou důslední profesionálové. Řadím se samozřejmě k druhým jmenovaným a dělám vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Díky důvěře a doporučení klientů cítím, že se mi to daří.

„Jsem tu od toho, abych Vám zajistil pohodový prodej nemovitosti“


Krásná chalupa, Úštěk, osada Zelený

Prodej krásné rekreační chalupy o dispozici 4+1, která prošla před přibližně patnácti lety kompletní a nákladnou rekonstrukcí. Objekt je na polosamotě s minimem sousedů a klidným prostředím v přírodě Českého středohoří, konkrétně části města Úštěk, osadě Zelený. Dům je plně připraven k celoročnímu užívání. Kromě obytné části je k dispozici veliký sklep vhodný ke konání společenských akcí, garáž (aktuálně využívaná jako sauna) a terasa. Komfort užívání zajistí dálkově ovládané vytápění či vysokorychlostní internet. Zahrada má přes 1700m2.

Byt 3+1 s využitím zahrádky, Mělník

Prodej družstevního bytu o dispozici 3+1 na klidném místě blízko centra města. Výhodou je zajištění přenechání levného pronájmu nedaleké zahrádky v zahrádkářské kolonii. Jednotka je po kompletní nákladné rekonstrukci z roku 2014. Nové je zde naprosto vše včetně vstupních dveří, příček, bytového jádra a rozvodů – jedním ze zajímavých prvků je zakrytí rozvodů topení, které jinak ruší vzhled panelových bytů. V bytě nezůstalo z původního stavu nic. Z oken (ve všech jsou integrované rolety)šestého předposledního patra je hezký výhled na přilehlé vinice a horu Říp.

Ukázky mojí práce

Chalupa Romanov Viktor Janovský pro WEB
Byt Mělník Zádušní Viktor Janovský pro WEB
Chalupa Úštěk Viktor Janovský pro WEB
Dům Lobeč Viktor Janovský pro WEB
Byt Chodov Viktor Janovský pro WEB
Byt Mělník Dykova Viktor Janovský pro WEB

Reference

Jak já, jako kupující, tak i moje právnička velmi kladně hodnotíme vaší práci spojenou s přípravou a pak s prodejem nemovitosti.
Vše proběhlo naprosto hladce, bez zbytečných prostojů. Kupní smlouvy byly vypracovány s velkou pečlivostí a nebylo nutno je od mého právníka upravovat či jakkoliv měnit.
Pokud jsem něco potřebovala vyřešit, tak stačilo říct a vy jste obratem zajistil nebo vyřešil.
Rovněž jsem byla mile překvapena, jak jste měl dopodrobna připraveny veškeré možné podklady k prohlídce nemovitosti.
A hlavně velmi kladně hodnotím, že administrativní procesy (převod elektro, vklad do KN atd. ) byly v balíčku jako součást prodeje nemovitosti, že jsem to neřešila já jako kupující.
Děkuji za vaší práci a rozhodně vaší firmu a vás doporučuji dalším zájemcům o zprostředkování koupi či prodeje nemovitostí.

Poděkování, paní Vodrlindová


Vážení pracovníci RK, dovolte nám, abychom vám touto formou ještě jednou poděkovali za pomoc při prodeji naší nemovitosti. Velmi oceňujeme především vysokou profesionalitu pana Viktora Janovského, který měl rozhodující vliv na uskutečněném prodeji. Mimořádnou pozornost však zasluhuje jeho absolutní korektnost, tj. slušné, čestné, zdvořilé a vlídné vystupování, které provázelo všechna naše jednání od počátku až do ukončení prodeje, neboť právě toto nepatří v dnešní době vždy mezi samozřejmosti

Marta a Václav Jeřábkovi - Rumburk


Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit nesmírnou spokojenost s panem Viktorem Janovským. V letošním roce jsem s ním uskutečnila již druhý obchod (první byl v roce 2013) a nadmíru spokojená. Od A do Z pomohl se vším, co bylo potřebné. Víc takových realitních makléřů

Tereza Drobková - Litoměřice


Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za práci makléře pana Viktora Janovského, který byl velice ochotný a trpělivý při prodeji mého pozemku. Zaslouží si veliké díky

František Říha - Kluky


Dobrý den, spolupracoval jsem s Viktorem Janovským a byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem. Vždy mě o všem informoval a vysvětloval další postup. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti. Tímto bych mu rád poděkoval a přeji vám další spokojené klienty

Josef Kolář - Vlhavy

Hlavní výhody mé práce

homestaging a profesionální fotograf zajistí vždy nejlepší prezentaci mých nemovitostí

pravidelné topování - přední pozice na 60 - ti realitních serverech

pravidelný reporting a komunikace s klientem

stanovení a dodržování domluvené prodejní taktiky

tržní odhad a prodejní strategie před zahájením spolupráce

Regiony kde působím