Prodej, Chalupa, 140m² - Vlašim - Domašín

1 800 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázky00302
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, Chalupa, 140m² - Vlašim - Domašín

Nabízíme k prodeji chalupu se započatou rekonstrukcí. Dům zhruba z poloviny minulého století je situován na okraji obce Domašín. Obytná část domu je rozdělena chodbou ústící do ulice a zahrady. V levé části domu se nachází pokoj, kuchyně a koupelna. V pravé části původně dva pokoje, nyní je příčka odstraněna. Na dům navazuje prostorná stodola umožňující průjezd do zahrady.
Do domu je zavedena elektřina a plyn. Voda zajištěna vlastním vrtem 28 m na zahradě. Obecní vodovod a kanalizace jsou připraveny k připojení před domem. Zastavěná plocha budovy je cca 140 m2, zahrada 188 m2.
Nemovitost je dlouhodobě využívána pouze k sezónní rekreaci. Konstrukce i střecha se zdají být ve slušné kondici. Nová dřevěná okna jsou připravena k usazení.
Vzhledem k dispozicím a dostupnosti kompletních IS dům může po rekonstrukci sloužit k trvalému bydlení či rekreaci, případně i k podnikání díky blízkosti komunikace.
Stavba je užívána pro rodinnou rekreaci pouze část roku (její odhadovaná spotřeba energie je nižší než 25 % spotřeby energie, k níž by došlo při celoročním užívání). Z tohoto důvodu nevzniká povinnost vypracování PENB.
Pro další informace a sjednání prohlídky kontaktujte makléře bez váhání.

Vlastnosti

KategorieChalupa
LokalitaVlašim - Domašín
OkresBenešov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná65 m²
Plocha pozemku328 m²
Plocha zastavěná140 m²
Plocha zahrady188 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná