Rozlehlý stavební pozemek 2505 m² s možností dělení – Řehenice - Vavřetice, u Prahy
Hledáte ideální místo pro stavbu vašeho vysněného domu, nebo investiční příležitost? Nabízíme vám k prodeji krásný stavební pozemek o rozloze 2 505 m² v klidné obci Řehenice - Vavřetice, pouhých 20 km od okraje Prahy.
Tento pozemek je ideální pro ty, kteří touží po klidném bydlení v přírodě s dobrou dostupností velkoměsta, nebo pro investory hledající parcelu s vysokým potenciálem.
Charakteristika pozemku a územní plán: Pozemek je z převážné části rovinatý, pouze v zadní části se mírně zvedá. Klíčovou výhodou je jeho potenciál pro dělení na 2 až 3 samostatné stavební parcely, přičemž nejmenší z nich musí mít dle územního plánu minimálně 800 m².
Pozemek je zahrnut do plochy BV – Plochy bydlení v rodinných domech – venkovské, což umožňuje výstavbu rodinného domu s možností jedné doprovodné stavby pro podnikání.
Regulativa výstavby:
• Maximální zastavitelnost pozemku: 25 %
• Minimální podíl zeleně: 50 %
• Maximální výška zástavby: 9 m v hřebeni šikmé střechy, 5 m pro ploché střechy
• Maximální podlažnost: 1 nadzemní podlaží + podkroví
Infrastruktura: V obci Řehenice – Vavřetice není k dispozici veřejný vodovod ani kanalizace. Pro připojení je tedy nutné počítat s realizací vrtu na studnu a jímky na odpad.
Výborná dopravní dostupnost a občanská vybavenost: Lokalita má velmi dobrou dopravní dostupnost. Jen 300 metrů od pozemku se nachází zastávka PID autobusů (linky č. 337 a č. 339), které zajišťují pohodlné spojení na metro Budějovická v Praze, nebo opačným směrem do Benešova či Týnce nad Sázavou. Rychlé napojení na nový dálniční obchvat kolem Prahy a dálnici D1 zaručuje plynulou dopravu autem.
Kompletní občanská vybavenost je snadno dostupná v blízkých městech: Kamenice (4 km), Jesenice (13 km), Týnec nad Sázavou (8 km) a Benešov (14 km).
Financování: Jsme připraveni vám pomoci s financováním koupě pozemku. Zajistíme pro vás výhodné podmínky hypotečního úvěru.
Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku, která kombinuje klid venkova s výbornou dostupností do Prahy a potenciálem pro budoucí rozvoj! Pro více informací a sjednání prohlídky nás prosím kontaktujte.
Kategorie | Pozemky pro bydlení |
Lokalita | Řehenice - Vavřetice |
Okres | Benešov |
Plocha pozemku | 2.505 m² |
Zástavba | Venkovská |