Prodej, pronájem, Obchodní prostory, 1559m² - Hranice I-Město

32 900 000 Kč Cena je uvedena bez provize RK, poplatků a právních služeb 750.000 Kč

Základní informace

ID zakázky7693/2308-1
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej, pronájem, Obchodní prostory, 1559m² - Hranice I-Město

K prodeji se nabízí polyfunkční objekt o podlažní ploše 1559 m2 na pozemku 1295 m2 v nejživější části centra Hranic na Náměstí 8. května, přímo u autobusových zastávek. Nachází se tu 1311 m2 kancelářských, obchodních a skladových prostor využitelných k pronájmu, pronajmout lze tedy 84% podlažní plochy. Parkování je zajištěno na nádvoří objektu, odkud je řešeno i navážení zboží do obchodních prostor.
Některé prostory byly uvolněny z důvodu rekonstrukce, nyní jsou znovu obsazovány nájemníky. Aktuálně je obsazeno 53% z celkové plochy, z toho 20% zajišťuje trvalý stabilní výnos na smlouvu vázanou věcným břemenem a 31% je volných. Jde zejména o nově opravené prosklené obchodní prostory v přízemí. Aktuální roční výnos je 1,5 mil. Kč, při plné obsazenosti je roční výnos 2,5 mil. Kč.
Objekt je možné doobsadit a držet jako výnosovou nemovitost, skýtá však i potenciál k redevelopmentu na jinou funkci, např. hotel, sídlo banky, úřadu, apod. K dispozici je i trezor - pancéřová pokladna - místnost 3,15 m2,dále kryt civilní obrany o 4 místnostech celkem 59 m2 s tlakovými, vodotěsnými a plynotěsnými pancéřovými dveřmi a obrovské nevyužité půdní prostory.
Čísla místností na ukázkách v inzerci souhlasí s půdorysnými plány jednotlivých podlaží. Kompletní sadu fotografií i plánů ve vyšším rozlišení lze stáhnout zde: https://uloz.to/!oO6xyQsrlLpq/foto-kanc-a-obchod-prostory-hranice-nam-8-kvetna-zip.
Detailní tabulku jednotlivých prostor s rozlohou, aktuální obsazeností i současnými cenami nájmů zašlu na vyžádání. V případě zájmu o pronájem části kancelářských a obchodních prostor mne rovněž neváhejte kontaktovat.
Poloha objektu v centru okolní vybavenosti je přímo strategická. Přímo naproti jsou autobusové zastávky, restaurace a hotel, najíst se však lze i přímo v budově, jeden z nájemníků tu má Kebab. Dostupnost je vynikající i pro automobily, kromě garáží a možnosti parkování na nádvoří je velké parkoviště 50 kroků od objektu, u pošty a Penny marketu. Přímo sousedící budovy jsou základní škola na jedné straně a lékárna na druhé. Hned za školou je Albert, opačným směrem za lékárnou je městský úřad, informační centrum, zámecká zahrada, koncertní sál a amfiteátr. V nejbližším okolí do 200-300 m se pak nachází další obchody, základní školy, střední průmyslová škola, dalších asi 5 mateřských školek, restaurace, kavárny, cukrárna, úřad práce, dětský domov, domov mládeže, policie, kostel, dětská hřiště a podobně. Bez nadsázky lze říct, že kteroukoliv z těchto důležitých městských služeb chce člověk navštívit a využít, tak vždy jde, nebo jede přes Náměstí 8. května kolem této nemovitosti.

Vlastnosti

KategorieObchodní prostory
LokalitaNáměstí 8. května 366, Hranice - Hranice I-Město
OkresPřerov
Plocha užitná1.311 m²
Plocha podlahová1.559 m²
Plocha pozemku1.295 m²
Plocha zastavěná896 m²
Plocha kanceláří661 m²
Plocha výrobní192 m²
Obchodní plocha530 m²
Plocha skladů120 m²
Plocha dílen50 m²
Počet podlaží4
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná

Vybavení

ZařízenýČástečně
Míst k parkování8
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží5
Výtahne
Počet kanceláří25
Počet volných kanceláří8
Počet domů1
Počet objektů2
Počet obchodů3
KomunikaceDlážděná, Asfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize, Kabelové rozvody, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]

Lokalita

Náměstí 8. května 366, Hranice - Hranice I-Město