Jedinečný stavební pozemek 1070 m2, Čelákovice - Císařská Kuchyně

8 200 000 Kč Cena je u vedena včetně právních a realitních služeb a provize RK.

Základní informace

ID zakázky01008
Jedinečný stavební pozemek 1070 m2,  Čelákovice - Císařská Kuchyně

Toužíte bydlet v krásné klidné lokalitě s dostupností do Prahy za 20 minut? Pak si vám dovoluji nabídnout jedinečný stavební pozemek na konci klidné ulice v obci Čelákovice ve čtvrti Císařská Kuchyně.

Rovinatý pozemek o velikosti 1.070 m2 se nachází na konci ulice Bezejmenná, pouhých 20 metrů od nádherného lesa. Na pozemku původně stál starší rodinný dům, který byl v souladu s povolením o odstranění stavby odstraněn. Aktuálně je zde zřízena přípojka elektřiny, vodovod a kanalizace a dále je zde starší studna. Pozemek je přístupný z obecní komunikace ze zámkové dlažby.

Dle platného územního plánu je pozemek vedený ve „všeobecně obytném území“ (OV) pro nízkopodlažní bydlení maloměstského a venkovského typu a je určen převážně pro bydlení. Umisťují se zde stavby bytových objektů do dvou až tří podlaží, stavby pro obchod, veřejné stravování a služby, drobné stavby pro kulturu, zdravotnictví a sociální péči a stavby pro sport.

Pozemek je jedinečný právě svým umístěním. V klidné části obce, na konci ulice a v blízkosti přírody a zároveň pár minut do centra Čelákovic, které nabízí kompletní občanskou vybavenost. Nalezenete zde vše, co potřebujete ke spokojenému životu. Jsou zde školy a školky, kavárny, sportoviště a sportovní kluby, restaurace a další. A to vše zasazené do krásné krajiny kolem řeky Labe.

Do Prahy se pak pohodlně dostanete autem za 20 minut na stanici metra Černý Most nebo vlakem přímo z Čelákovic za 31 minut na Hlavní nádraží Praha.

Lidé se sem stěhují, aby byli blízko k Praze, kvalitní občanské vybavenosti a zároveň v klidu a přírodě. V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku se prosím ozvěte, těším se na vás.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBezejmenná, Čelákovice - Císařská Kuchyně
OkresPraha-východ
Plocha pozemku1.070 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Vybavení

KomunikaceDlážděná
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace

Lokalita

Bezejmenná, Čelákovice - Císařská Kuchyně