Prodej stavebního pozemku 988 m2 k rekreaci, Letovice -Třebětín u rybníka

2 500 000 Kč včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní informace

ID zakázky01205
Prodej stavebního pozemku 988 m2 k rekreaci, Letovice -Třebětín u rybníka

K prodeji se nabízí krásný stavební pozemek 988 m2 s výhledem na rybník v Letovicích.
Lokalita je jako stvořená a územním plánem určená k rodinné rekreaci. Lze zde stavět rekreační objekty o jednom podlaží do 50 m2 s oficiálně neobytným půdním prostorem, případně jižní sklon pozemku 23% vybízí ke zvážení stavby podsklepené. Ve skutečnosti jde o dvě stavební parcely o rozlohách 411 a 577 m2, je tedy možné tu postavit dva rekreační objekty, každý do 50 m2, dle vyjádření stavebního úřadu by na výjimku mohly stát v těsném sousedství na hranici obou parcel, avšak každá chata musí mít vlastní sociální zázemí, nezávisle na druhém objektu, a oficiálně nesmí být oba objekty ani propojené dveřmi.
Ke stávající přípojce el. vedení je to bezmála 100 m, ale do konce roku 2024 plánuje EG.D. vybudovat nové el. vedení přímo v příjezdové komunikaci, s přípojkou až na hranici pozemku. Tato nová přípojka je již objednaná a zaplacená současným majitelem, smlouva s EG. D a.s. bude převedena na nového majitele. Ve vzdálenosti 39 m od pozemku se nachází kabel s internetem a TV, lze tu využít i bezdrátový signál. Nejbližší vodovod a kanalizace je ve vzdálenosti 80 m, ke zvážení je rovněž možnost vrtané studny.
K rekreaci láká toto krásné tiché a slunné místo nejen rybníkem samotným, vzdáleným doslova pár kroků, ale rovněž koupalištěm s tobogány, minigolfem a vynikající pizzerií na začátku příjezdové asfaltové cesty z Třebětína, tenisovými kurty pod cestou přímo pod pozemkem, a také příjezdová cesta samotná je příjemnou cyklostezkou a turistickou trasou do okolních lesů se zákazem vjezdu dál za rybník. Srdce zahrádkáře pak potěší úrodná půda pozemku, která společně s dostatkem slunce slibuje bohatou úrodu na zahrádce.
Z tohoto klidného místa, pocitově „mimo civilizaci“, je přitom snadno dostupná veškerá občanská vybavenost, na náměstí do Letovic je to z pozemku 1,6 km, tedy 3 minuty autem, nebo 25 minut pěšky.
V případě zájmu pište nebo volejte kdykoliv, jsem na telefonu téměř nonstop.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice - Třebětín
OkresBlansko
Plocha pozemku988 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Satelit, Kabelová televize, Kabelové rozvody
DopravaSilnice
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace, ČOV pro celý objekt, Septik

Ing. Petr Pěta

Ing. Petr Pěta Realitní makléř

+420 603 781 021
[email protected]

Lokalita

Letovice - Třebětín