Stavební pozemek 701 m², kompletní IS - Obříství

4 206 000 Kč Cena je uvedena včetně provize a právního servisu., včetně provize

Základní informace

ID zakázkyRM24014
Stavební pozemek 701 m², kompletní IS - Obříství

Máme pro vás jedinečnou příležitost vybrat si ze 14 nově budovaných stavebních pozemků o velikostech od 701 m2 do 1,310 m2 z nového developerského pozemku, který leží jen kousek od srdce obce, přibližně 500 metrů jižně od centra.

Co tyto pozemky dělá zvláštními? Začněme tím, že jsou rovinaté, čímž poskytují ideální základ pro vaše stavební plány. A to není vše. Již nyní se pro vás buduje zbrusu nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením, která zajistí snadný přístup k pozemkům.

Máte zde možnost postavit si svůj vysněný rodinný dům, ať už je to přízemní bungalov nebo patrový dům. Dle územnímu plánu jsou pozemky vymezeny pro plochy bydlení, s možností zastavění až 30 % pro stavbu, zatímco zpevněné plochy jsou mohou využít 40 % z plochy pozemku, a zbytek - 60 % - je vyhrazen pro zeleň, která bude tvořit harmonický celek s vaším novým domovem.

Také Vám ve spolupráci se zavedenou stavební firmou můžeme nabídnout výstavbu dřevostavby na klíč. Na výběr je ze 4 domů různých velikostí, které byly vytvořeny speciálně pro tento projekt.

A co říci o obci Obříství? Je to místo, kde se nachází vše, co potřebujete pro pohodlný život. Obecní úřad, pošta, lékaři, moderní škola a školka, knihovna, restaurace, penzion, kavárna a cukrárna – to vše je jen kousek od vašich nových dveří.

Z obce jezdí autobusy směrem na Mělník, Štětí, do Prahy, Neratovic, Kralup n/Vlt. Autem je Praha v dosahu 20 min, Neratovice 5 min., Mělník 10 min., Kralupy n/Vlt. 17 min.

Pokud rádi trávíte čas v přírodě, tak se Vám zde bude líbit. Obec je obklopena turistickými a cyklistickými stezkami podél Labe a nedaleké Vltavy, takže každý den může být dobrodružstvím.

Finanční prostředky získané z prodeje budou použity na dobrou věc. Na výstavbu nového kostela a komunitního centra v Neratovicích.

Financování je samozřejmě možné hypotečním úvěrem, kde Vám dokážeme zajistit nejvýhodnější podmínky. Doporučujeme osobní prohlídku, abyste mohli okusit kouzlo tohoto místa na vlastní kůži. Možná, že zde na Vás čeká Váš nový domov.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaK Bažantnici, Obříství
OkresMělník
Plocha pozemku701 m²
ZástavbaObchodní a obytná

Vybavení

KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Lokalita

K Bažantnici, Obříství