Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 727 m² - Ondřejov

9 990 000 Kč včetně poplatků, včetně provize

Základní informace

ID zakázky00927
Prodej, Pozemky pro bydlení, 2 727 m² - Ondřejov

Připravujeme k prodeji stavební pozemek v klidné části obce Ondřejov, v atraktivní a zároveň dobře dostupné lokalitě kousek od Prahy. Pozemek je mírně svažitý, slunný, s jihozápadním sklonem o celkové výměře 2 727 m2 a poskytuje krásný výhled do okolí.

Na pozemku se nachází studna a na horní hranici pozemku je přípojka elektřiny. Pozemek je platným územním plánem zařazen do funkce plochy k bydlení a vzhledem k blízkosti Hvězdárny Ondřejov se nyní čeká na odsouhlasení územního regulativu.

V obci je veškerá občanská vybavenost, nachází se zde obchod, restaurace, základní škola, mateřská školka, lékař, lékárna, pošta, potraviny. Velmi dobrá dopravní dostupnost - autobusem se dostanete přímo na metro Háje, vlakové nádraží je v nedalekých Stránčicích a dálnice D1 je 5 km. Obec Ondřejov se pyšní svou Hvězdárnou, je známá krásnými přírodními scenériemi a cyklistickými trasami.

Doporučujeme prohlídku tohoto pozemku. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě i o víkendu. Pro nezávazné doplňující informace mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOndřejov
OkresPraha-východ
Plocha pozemku2.727 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

VodaMístní zdroj