Prodej stavebního pozemku pro rodinný dům, 1818 m² - Vysoká - Strážnice, okr. Mělník

3 799 000 Kč Cena je kompletní, včetně provize, poplatků a kompletního právního servisu.

Základní informace

ID zakázky00994
Prodej stavebního pozemku pro rodinný dům, 1818 m² - Vysoká - Strážnice, okr. Mělník

Představujeme developerský projekt deseti velkorysých stavebních pozemků s výměrami 1269 až 1901 m2. Lokalita pozemků k výstavbě rodinných domů se nachází na úpatí CHKO Kokořínsko a to v obci Vysoká - Strážnice. Pozemky nabídnou velmi klidné bydlení, panoramatické výhledy do krajiny, čistě jižní orientaci a spousty denního světla díky svému umístění nad obcí a okolní krajinou. Pozemky jsou budovány s kompletní vybaveností.
V ceně pozemku je vše připraveno a přivedeno až na samotný pozemek – elektřina, vodovod, kanalizace, nově vybudovaná ulice s komunikací ze zámkové dlažby a veřejným osvětlením. Pozemky budou majitelům předány kompletně hotové a připravené již jen na stavbu nového rodinného domu. Stavební práce na komunikaci a sítích jsou již na pozemcích zahájené, předpokládaný termín dokončení a kolaudace je konec roku 2023. Pozemky jsou ze dvou částí obklopené vzrostlými stromy a představují tak neobyčejně hezké a klidné místo.
Obec Strážnice, kde se pozemky nachází, je ze severovýchodu obklopena kokořínskými lesy a k jihozápadu se otevírá panoramatický výhled do západního Polabí s nepřehlédnutelnou dominantou památné hory Řípu. Co se vybavenosti obce týká, ta je rozložena do dvou částí. A to do části obce Vysoká a do části obce Strážnice. Obec Vysoká je zřizovatelem Základní školy a mateřská školy Vysoká, která sdružuje základní školu, mateřskou školu, školní družinu a školní jídelnu.
V budově ve Strážnicích, která v minulých letech prošla rozsáhlou rekonstrukcí, se nachází mateřská škola, která má v současné době 3 třídy. Ta se nachází cca 200 metrů od pozemků. Další dvě budovy jsou pak ve Vysoké, kdy v jedné probíhá výuka od 1. po 5.třídu, je zde také školní družina a hřiště, a druhou, kde zároveň sídlí ředitelství školy, pak navštěvují žáci 6. - 9.třídy.
K dispozici je v obci také fotbalové hřiště, kam mohou lidé zavítat třeba byť jen jako diváci na některé z utkání místního fotbalového klubu FK Vysoká. Vedle fotbalového hřiště se pak nacházejí tenisové kurty a dětské hřiště. Další hřiště pak lze využívat i u jedné ze školních budov, kde mohou zájemci vyzkoušet i lezeckou stěnu. Při nepřízni počasí je možné pro sportování využít Sokolovnu ve Vysoké, která zároveň slouží i jako kulturní stánek se sálem pro cca 250 lidí. Od roku 2007 funguje ve zrekonstruovaných prostorách obecního úřadu knihovna, v níž je též dostupný veřejný internet. V ordinaci ve Vysoké třikrát v týdnu ordinuje praktický lékař pro dospělé a dvakrát v týdnu pak lékař pro děti a mládež. V areálu obecního úřadu, vedle zdravotního střediska, mohou občané využít služeb kadeřnictví a pedikúry. Pošta ve Vysoké je pro občany otevřena každý den. Každý den zde též funguje roznáška pošty a tisku. V obci Vysoká začal opět fungovat obchod se smíšeným zbožím. Veškerá ostatní vybavenost je v nedalekém okresním městě Mělník.
Pohodlné spojení s městem Mělník se nabízí pravidelná autobusová doprava přímo z obce Strážnice. Autobus jede na Mělník 18 minut téměř každou hodinu. Praha Letňany je autem 40 km a z Mělníka lze pohodlně hlavního města dosáhnout vlakem, či autobusovou dopravou.
Pro jakékoliv doplňující informace můžete navštívit web www.pozemkystraznice.cz či rovnou zavolat a domluvit si osobní schůzku přímo na pozemcích.
Prohlídky jsou možné kdykoliv, po předchozí domluvě i o víkendu.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVysoká - Strážnice
OkresMělník
Plocha pozemku1.818 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Vybavení

KomunikaceBetonová, Dlážděná, Asfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace

David Horáček

David Horáček vedení společnosti

+420 774 730 883
[email protected]