Prodej, Pozemky - zahrady, 2168 m² - Měčín - Petrovice

1 850 000 Kč

Základní informace

ID zakázky00864
Prodej, Pozemky - zahrady, 2168 m² - Měčín - Petrovice

Představujeme Vám na prodej krásný slunný pozemek o rozloze 2168 m² s projektem na zahradní dům, který proběhl schválením na odboru územního plánování. Projekt vytvořil renomovaný architektonický ateliér ML Designers a v případě zájmu zajistí výstavbu.

Pozemek se nachází na okraji obce Petrovice u Měčína s přímým vstupem do lesa. Zahrada byla revitalizována a najdeme zde vzrostlé stromy ořešáky, třešně, špendlíky spolu s okrasnými stromy břízy, akáty, různé druhy jehličnanů a můžete ji využít jako plodící i okrasnou.

Na hranici pozemku je napojení na elektřinu a kanalizační přípojka je vzdálena cca 50 m. Přístup na pozemek je z obecní komunikace.

V obci Měčín, vzdálené 4 km najdeme základní a mateřskou školu, fotbalové hřiště, obchod, poštu, dům s pečovatelskou službou, zdravotní středisko a lékárnu. Veškerá občanská vybavenost je ve 13 km vzdálených Klatovech.

Prohlídka pozemku je možná po předchozí domluvě a pro jakékoliv doplňující informace nás neváhejte kontaktovat a budeme se těšit na prohlídce.

Vlastnosti

KategoriePozemky - zahrady
LokalitaMěčín - Petrovice
OkresKlatovy
Plocha pozemku2.168 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská

Vybavení

Elektřina120V, 230V