Prodej rodinného domu, 5+2, pozemek 436 m2, Újezd u Brna, hypotéka možná

5 699 000 Kč Cena je kompletní, včetně provize, poplatků a kompletního právního servisu.

Základní informace

ID zakázky00846
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Prodej rodinného domu, 5+2, pozemek 436 m2, Újezd u Brna, hypotéka možná

Nabízíme prodej rodinného domu ve velmi vyhledávané lokalitě obce Újezd u Brna. Rodinný dům nabízí možnost vytvoření dvougeneračního bydlení, nebo po rekonstrukci velmi prostorné bydlení pro jednu rodinu. Pozemek patřící k domu má výměru 436 m2 a po odečtení zastavěné plochy zbývá na rekreační zahradu příjemných 256 m2.
Hlavním vstupem do domu se dostaneme autem, kdy je využitý bývalý průjezd skrze dům na zahradu, která je takto přístupná. Průjezd v domě takto tvoří dvě parkovací místa a odděluje od sebe samostatné bytové jednotky. Na levé straně se nabízí 1+1 a na pravé straně od průjezdu domu je situovaný prostor 3kk. K dispozici je také velká půda, která je přístupna schodištěm uprostřed domu. Po rekonstrukci, která je na domě nutná, se zde nabízí možnost k vytvoření opravdu prostorného rodinného bydlení. Celý dům je napojený na plynový kotel který je situovaný ve sklepních prostorech domu a je odtud rozvedeno etážové topení do radiátorů po celém domě. Dům je tedy napojen na plyn, obecní vodovod, elektřinu a odpad je sveden do septiku se vsakovacím přepadem. Přímo na hranici pozemku je možné se jednoduše napojit na obecní kanalizaci.
Zahrada za domem je přístupna pouze přes dům a nabízí dostatek soukromí na trávení volného času. Vzhledem k faktu, že dům je postavený v řadové zástavbě seč sousedními, je zahrada skvěle odhlučněna od okolního provozu.
Dům je umístěný přímo u autobusové zastávky, kde můžeme dojet do Brna (vzáleného15 km) a pokud někdo preferuje cestování vlakem, nádraží obec také má. Autem po blízké dálnici je Brno dostupné také velmi dobře.
V obci je kompletní vybavenost obchodů a služeb a to zejména: potraviny, řezník, kadeřnictví, nehtové studio, papír & hračky, květinářství, základní škola, školka, zájmové a sportovní kroužky, několik venkovních hřišť, park, doktoři, zubař, dům s pečovatelskou službou, domov důchodců, veterinární ordinace, pošta a spoustu dalšího.
V průběhu tohoto roku se bude navíc otevírat velká sportovní hala s fitness centrem. Lokalita tedy nabízí velmi pohodlné bydlení v žádané lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a dostupností. Pro jakékoliv další informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Prohlídky nemovitosti jsou po předchozí domluvě možné téměř kdykoliv, i o víkendu.

Vlastnosti

KategorieRodinné domy
LokalitaRychmanovská 644, Újezd u Brna
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná180 m²
Plocha pozemku436 m²
Plocha zahrady256 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1965

Vybavení

ZařízenýNe
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne
Terasaano
Sklepano
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Septik
TopeníÚstřední plynové

David Horáček

David Horáček vedení společnosti

+420 774 730 883
[email protected]

Lokalita

Rychmanovská 644, Újezd u Brna