Garance kvality služebAktivreality, vždy něco navíc…

Náš slogan pro nás není jen pouhým reklamním tahákem, snažíme se klientům nabídnou opravdu maximální komfort a nejvyšší úroveň nabízených služeb. K etickému kodexu, kterým jsou vázáni všichni spolupracující kolegové v Aktivreality, jsme přidali navíc garanci kvality služeb, kterou přidáváme zase něco navíc…


Stěžovali si Vám již někdy Vaši známí, že při koupi nemovitosti přišli o zálohu, jelikož jim nevyšla hypotéka?

Tak to se Vám u nás nestane. Klientům, kteří financují nákup nemovitosti prostřednictvím námi zprostředkovaného hypotečního úvěru, nabízíme samozřejmou jistotu a tou je „garance hypotéky“. Aktivreality nabízí smluvní závazek všem klientům, kteří si rezervují nemovitost, že v případě, kdy jim nebude schválen hypoteční úvěr, vyplatíme rezervační poplatek v plné výši zpět.

Asociace – Sdružení ochrany spotřebitelů je nestátní nezisková organizace, mající za cíl prosazovat spotřebitelům jejich práva v obchodních vztazích.

Aktivreality je jako jedna z mála realitních kanceláří držitelem certifikátu udělovaného asociací - sdružení ochrany spotřebitelů. Smluvní dokumenty a postupy prováděné v Aktivreality jsou v souladu s etickým kodexem sdružení ochrany spotřebitelů a prošly auditorní kontrolou této asociace.

Aktivreality a všichni jednotlivci obchodního týmu jsou členy Realitní Komory.

Cílem Realitní komory České republiky je sdružení kvalitních členů realitního trhu a jeho následná podpora vzdělání a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu, tak aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti.