Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Jedinečný stavební pozemek 1490 m2, Podbrdy, Beroun.

Jedinečný stavební pozemek 1490.. Podbrdy

Chcete bydlet v krásné přírodní lokalitě s dostupností do Prahy do 45 minut? Pak si vám dovoluji nabídnout jedinečný stavební pozemek s výhledem do krajiny v klidné obci Podbrdy v okrese Beroun. Mírně svažitý pozemek o velikosti 1.490 m2 se nachází na konci obce, pouhých 50 metrů od nádherného dubového lesa. Na pozemku je zřízena přípojka vody a přípojka elektřiny. Odpad je zde nutné řešit jímkou nebo domovní čističkou. Dle platného územního plánu je pozemek určený primárně pro bydlení v rodinných domech. Pravidla uspořádání území jsou..

8 490 000 Kč

Jedinečný stavební pozemek 900 m² - Svinaře - Halouny

Jedinečný stavební pozemek 900.. Svinaře - Halouny

Jste milovníci klidu a zároveň potřebujete být na dosah občanské vybavenosti? Hledáte pozemek pro bydlení v přírodě s dobrou dostupností do hlavního města? Pak jste tady správně. Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek s výhledem do krajiny v klidné obci Svinaře – Halouny. Pozemek o velikosti 900 m2 je kompletně oplocený, je zde přípojka elektřiny a funkční studna osazená čerpadlem. Na pozemku je malý zahradní domek, do kterého je přivedena voda ze studny a elektřina. Může tak posloužit jako malá letní chata než si vyřídíte..

6 990 000 Kč

Prodej stavebního pozemku,  970 m² - Vrané nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, 970.. Březovská, Vrané nad Vltavou

Nezapomeňte navštívit stránku nemovitosti, na které najdete veškeré podrobnosti: https://www.davidfajt.cz/pozemek-vrany/ Líbí se Vám představa bydlení v těsné blízkosti přírody a přitom s velmi dobrou dojezdovou vzdáleností do Prahy? Pokud ano, dovoluji si Vám v exkluzivním zastoupení nabídnout stavební pozemek v obci Vrané nad Vltavou. Pozemek o celkové rozloze 970 m2 je mírně svažitý a nachází se na okraji obce směrem na obec Březová. Jedná se o lukrativní a velmi vyhledávanou lokalitu, která nabízí dostatečné soukromí i dobrou..

8 950 000 Kč

Prodej, stavební pozemek, Vrbno u Mělníka

Prodej, stavební pozemek, Vrbno.. Hořín - Vrbno

Prodej stavebního pozemku v obci Vrbno nedaleko Mělníka. Podrobné informace včetně nového územního plánu najdete na webu – viz foto a video. Rovinatý pozemek o rozloze přesných 1000 m2 poskytuje krásný výhled do okolí a také na mělnický zámek. Navazuje na stávající zástavbu a kousek od jeho hranice jsou přivedeny inženýrské sítě: elektřina, voda a kanalizace. Vše je v dosahu cca 10 metrů. Parcela má obdélníkový tvar (velmi mírně nepravidelný) o rozměrech přibližně 56,5 x 17,4 metrů. V místě není nutné držet uliční čáru, a je tak jen na novém..

4 490 000 Kč

Prodej, Pozemek se stavbou, Strážnice, okres Mělník

Prodej, Pozemek se stavbou,.. Vysoká - Strážnice

Prodej pozemku na Kokořínsku, v obci Strážnice, jehož součástí je budova vhodná k vestavbě interiéru. Veškeré podrobné informace najdete na webu www(tečka)bydlenistraznice(tečka)cz. Budova je bez čísla popisného a evidenčního. Pozemek o celkové ploše (včetně zastavěné části) 1.637 m2 je velmi mírně svažitý a nachází se v klidné části obce u cesty směrem na Chodeč. Vede na něj cesta s dálkově ovládanými vraty, která je společná s dalšími dvěma majiteli. Z parcely je moc hezký výhled do okolí na jihovýchodní stranu. Minimální zástavba v okolí..

3 490 000 Kč

Prodej, Rybník a louky, 87.949 m² - Lísek - Vojtěchov

Prodej, Rybník a louky, 87.949.. Lísek - Vojtěchov

K prodeji se nabízí část jedné z nejkrásnějších chráněných krajinných oblastí - CHKO Žďárské vrchy u Vojtěchova poblíž Lísku. Jde o celkem 87.949 m2, tedy téměř 9 hektarů luk, polí, remízků, biokoridorů a hlavně nádherný rybník s čistou vodou, březovou alejí, celý obklopený stromy, napájený hned několika prameny, které nevysychají, takže i v dobách největšího sucha má dostatek vody. Jeden z pramenů je údajně přímo na dně rybníka, a dalších 5 pramenů tvoří studánky v lese nad rybníkem, napájející Vojtěchovský potok, který do rybníka přitéká. V..

8 490 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 807m2, Liberec, Nový Harcov

Prodej stavebního pozemku.. Liberec

Vydané ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ o umístění stavby včetně projektové dokumentace! Jizerské Hory za domem a dobré spojení do centra Liberce. To vše nabízí stavební pozemek v Liberci, ve čtvrti Nový Harcov (katastrální území Starý Harcov). Samotný pozemek se nachází ve svahu v ulici Lukášovská pouhých 50 metrů od autobusové zastávky Kadlická. Bus vás doveze za pouhých 11 minut do centra Liberce na Šaldovo náměstí. Pouhých 300metrů od pozemku se otevírají Jizerské Hory s kompletním sportovním a turistickým vyžitím. Pro bližší informace k..

3 299 000 Kč

Stavební pozemek, 928 m² - Tuhaň

Stavební pozemek, 928 m² - Tuhaň Tuhaň

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný stavební pozemek o celkové velikosti 928 m2. Pozemek se nachází v klidné části obce Tuhaň - Červená Píska. Pozemek je na velmi pěkném slunném místě, je rovinatý, již ze 3 stran oplocený a jeho poloha Vám zajistí maximální klid a soukromí. Součástí pozemku je vlastní příjezdová cesta dlouhá cca 60 m. Část pozemku, kde by stál rodinný dům je obdélníkového tvaru o rozměrech cca 20 x 35 m. Dle územního plánu lze na pozemku postavit velký rodinný dům o 2 nadzemních podlažích + podkroví. Zastavitelnost pozemku..

2 899 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 1159m2, Chrastná-Osečná, Liberec

Prodej stavebního pozemku.. Osečná - Chrastná

Dovoluji vám nabídnout stavební pozemek v přírodě, necelých 18 km od Libereckého Ještědu a pouhé 3 km od vyhledávaného Hamerského jezera. Pozemek o velikosti 1159m2 se nachází v obci Chrastná - Osečná v okrese Liberec. Pozemek je svojí velikostí vhodný pro stavbu jednoho rodinného domu v klidné a turisticky vyhledávané lokalitě. Pozemek je dle územního plánu v ploše "individuální bydlení". Lze zde stavět RD pro bydlení a rekreaci s následujícími podmínkami: - stavby 1 nadzemní podlaží, případně s podkrovím s možností podsklepení,..

2 190 000 Kč

Prodej, Pozemky - zahrady, 2168 m² - Měčín - Petrovice

Prodej, Pozemky - zahrady, 2168.. Měčín - Petrovice

Představujeme Vám na prodej krásný slunný pozemek o rozloze 2168 m² s projektem na zahradní dům, který proběhl schválením na odboru územního plánování. Projekt vytvořil renomovaný architektonický ateliér ML Designers a v případě zájmu zajistí výstavbu. Pozemek se nachází na okraji obce Petrovice u Měčína s přímým vstupem do lesa. Zahrada byla revitalizována a najdeme zde vzrostlé stromy ořešáky, třešně, špendlíky spolu s okrasnými stromy břízy, akáty, různé druhy jehličnanů a můžete ji využít jako plodící i okrasnou. Na hranici..

1 850 000 Kč

Prodej, komerční pozemky - areál, Velký Borek

Prodej, komerční pozemky -.. Velký Borek

Prodej velikého komerčního areálu v těsné blízkosti Mělníka, obci Velký Borek. Podrobné informace i dokumenty ke stažení najdete na webu www(tečka)arealborek(tečka)cz. Prostory mohou sloužit podnikatelské činnosti napříč obory. Areál o ploše 30.229 metrů čtverečních je celý určený k výrobě a skladování – lehkému průmyslu. Na 40 % plochy je možné postavit budovy až o dvou nadzemních podlažích, je-li třeba. Nic tedy nebrání budoucímu rozvoji. Aktuálně jsou prostory využívané zemědělskou společností, která zde má dlouhodobě svůj provoz. Tomu..

35 900 000 Kč

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením, 800m², Teplýšovice, Benešov

Prodej stavebního pozemku se.. Teplýšovice

POSLEDNÍ VOLNÉ POZEMKY. Představuji vám developerský projekt Bydlení Teplýšovice, který nabízí jedinečnou atmosféru klidné obce s dobrou občanskou vybaveností. V rámci projektu vznikne 6 zasíťovaných pozemků s vydaným stavebním povolením ke stavbě RD, jednoduše koupíte a hned stavíte svůj vysněný dům. Ušetříte tak nejen za náklady na projekt, ale také čas 6 až 9 měsíců, což je průměrná doba řešení stavebního povolení. Při předání pozemků novým majitelům bude hotová zpevněná komunikace ze zámkové dlažby, veřejné osvětlení, vjezd z..

2 720 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.