Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

Stavební pozemek 1 566 m2, vodovod, elektřina, Mělník

Stavební pozemek 1 566 m2,.. Nad Kamennými závorami, Mělník

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný stavební pozemek o velikosti 1 566 m2, který se nachází v Mělníce. Pozemek je zhruba obdélníkového tvaru o rozměrech 24 x 69 m. Na kraji pozemku je přípojka na elektřinu, na hranici pozemku je vodovod, pro kanalizaci je nutné vybudovat septik, jímku nebo ČOV. Pro pozemek je vydané stavební povolení ještě podle předpisů z roku 2019. V ceně je kompletní projektová dokumentace pro výstavbu rodinného domu vytvořená na míru, viz přiložené náhledy rodinného domu. V případě zájmu ji lze upravit dle Vašich..

3 200 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, 3 358m² - Zbraslavice - Rápošov

Prodej pozemku pro bydlení, 3.. Zbraslavice - Rápošov

Nabízím na prodej dva rovinaté pozemky v malebné obci Rápošov nedaleko Zbraslavic, okres Kutná Hora. Jeden pozemek je velikosti 3 358m2 a je dle ÚP určený k výstavbě RD. Druhý, sousedící pozemek je velikosti 1 087m2. Oba se nachází v klidné části obce. Příjezd k nim je po obecní asfaltové komunikaci. V obci není vodovod ani kanalizace, tudíž je nutné na pozemku vybudovat vrt či kopanou studnu. Kanalizaci je nutné řešit domácí ČOV či jímkou. Přes malou část pozemku prochází vysoké napětí. Dle ÚP je plocha (3 358m2) určená pro bydlení..

1 320 000 Kč

Pronájem komerčního pozemku  1 163m2, Větrušice

Pronájem komerčního pozemku 1.. Mělník

Dobrý den, nabízíme k dlouhodobému pronájmu oplocený pozemek na velice lukrativním místě u frekventované hlavní silnice I/9 směr Praha – Mělník u křižovatky Větrušice – Tuhaň, Červené písky a autobusové zastávky. Pozemek o rozloze cca 1 163 m2 je vzhledem k jeho umístění vhodný jako prodejní plocha, apod. Možné využití, také jako odstavná plocha pro dodávky (ne kamiony). Je zde jedna stavební buňka s kamny na tuhá paliva jako kancelář. Váš soused je autobazar a střešní krytiny. Elektrika rozvedena po celé délce pozemku. Možnost připojení na..

10 500 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky pro rekreaci, 1382 m² - Úbislavice - Zboží

Prodej, Pozemky pro rekreaci,.. Úbislavice - Zboží

Nabízím ke koupi stavební pozemek v Českém Ráji o celkové rozloze 1382 m2 umístěný u lesa na jižním svahu pod zříceninou hradu Kumburk v obci Zboží v okrese Jičín. Pozemek složený ze dvou parcel je v územním plánu určen pro stavbu na rodinnou rekreaci. Nachází se na velmi klidném místě s výhledem do krajiny na okraji obce na konci menší chatové osady. Disponuje přípojkou elektřiny, vlastní studnou, možností připojení na domovní čističku a stavební buňkou. Přístup je po silnici a po obecní zpevněné cestě. Okolí nabízí široké možnosti vyžití, v..

1 345 000 Kč

Stavební pozemek, 863m2, Horní Počaply, okres Mělník

Stavební pozemek, 863m2, Horní.. Horní Počaply

Prodej stavebního pozemku v obci Horní Počaply, okres Mělník. Obdélníková rovinatá parcela o výměře 863 m2 se nachází v okrajové části obce. Na pozemku je kopaná studna a elektřina – doposud využíváno čerpadlo pro zalévání. U pozemku je vodovod a kanalizace. Na parcele o celkových rozměrech přibližně 14 x 60 metrů je v zadní části k dispozici menší dřevěná chata a suchý záchod. Obec Horní Počaply poskytuje prakticky veškerou občanskou vybavenost, v mnoha ohledech nad úrovní stejně velkých obcí. Asi 200 metrů od pozemku je multifunkční..

rezervováno

Prodej, Pozemky pro komerční výstavbu, 1442m² - Holín, Jičín

Prodej, Pozemky pro komerční.. Holín

Nabízím ke koupi stavební pozemek o celkové rozloze 1442 m2, umístěný na okraji obce Holín, přímo navazující na okresní město Jičín. Parcela je v současné době v územním plánu zařazena v kategorii občanské vybavení, dopravní a technická infrastruktura a výroba a skladování bez zátěže pro okolí. Pozemek je na rovinatém terénu, mezi původní zástavbou a dalšími průmyslovými pozemky. Zavedení inženýrských sítí bude řešeno podle plánovaného využití v současné době disponuje funkční studnou. Obec disponuje plynofikací a vodovodem. Přístup je po..

1 960 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 2735 m2 k bydlení v Blučině

Prodej stavebního pozemku 2735.. Dukelská, Blučina

K prodeji se nabízí stavební pozemek 2735 m2 na ulici Dukelské v Blučině, 12 km jižně od Brna. Asfaltová přístupová komunikace ulice Dukelská zatím končí cca 35 m před pozemkem, dále pokračuje zpevněná cesta, ve které jsou již zavedeny inženýrské sítě a obec počítá s prodloužením ulice až k poslednímu již rozestavěnému domu. Uliční šíře pozemku je 19,3 m, může však být až 37,5 m, viz násl. odst., délka 167 m, převýšení 34 m, jde o SV svah 20%. Stavět lze v dolní části pozemku, jeden rodinný dům až o 3 bytových jednotkách, do výše 2 NP +..

3 700 000 Kč

Prodej dvou sousedících pozemků k bydlení 2 x 800 m2 Úhonice, Praha Západ

Prodej dvou sousedících pozemků.. Ptická, Úhonice

Nabízíme dva sousedící zasíťované pozemky určené pro výstavbu RD na severozápadním okraji obce Úhonice. Parcely, každá o výměře 800 m2 se nacházejí v klidné části nové ulice vedle stávající zástavby a jsou vzdálené asi 100 m od hlavní silnice. V blízkosti je venkovní sportoviště s dětským hřištěm, les ve vzdálenosti 300m. V obci jsou základní nákupní možnosti – 2 obchody a restaurace, pošta, dobré spojení PID na Zličín. Dobrá je dostupnost Prahy autem – asi 10 minut, dálnice ve vzdálenosti 5 km. V místě je anglická i veřejná mateřská škola a..

5 750 Kč za m2

Prodej pozemku k bydlení 800 m2 Úhonice, Praha Západ

Prodej pozemku k bydlení 800 m2.. Ptická, Úhonice

Nabízíme zasíťovaný pozemek určený pro výstavbu RD na severozápadním okraji obce Úhonice. Pozemek o výměře 800 m2 se nachází v klidné části nové ulice vedle stávající zástavby a je vzdálený asi 100 m od hlavní silnice. V blízkosti je venkovní sportoviště s dětským hřištěm, les ve vzdálenosti 300m. V obci jsou základní nákupní možnosti – 2 obchody a restaurace, pošta, dobré spojení PID na Zličín. Dobrá je dostupnost Prahy autem – asi 10 minut, dálnice ve vzdálenosti 5 km. V místě je anglická i veřejná mateřská škola a základní škola. Pozemek..

4 600 000 Kč

Prodej komerčního pozemku 4512m² - Mělník

Prodej komerčního pozemku.. Mladoboleslavská, Mělník

Nabízíme Vám exkluzivně prodej komerčního pozemku v centru města Mělník u frekventovaného kruhového objezdu ulice Mladoboleslavská a Kokořínská. Celý pozemek je oplocen a příjezd na pozemek je řešen věcným břemenem práva chůze a jízdy, s možností tuto cestu odkoupit. Dle územního plánu města Mělníka je vhodný pro výstavbu smíšeného neobytného území. S financováním Vám rádi pomůžeme. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě kdykoliv, i o víkendu. Pro nezávazné doplňující informace mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.

info v RK

Prodej Pole, 30 958 m², závlaha - Tuhaň

Prodej Pole, 30 958 m², závlaha.. Tuhaň

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi zemědělské pozemky v katastrálním území Tuhaň nedaleko Mělníka. Jedná se o jeden pozemek o výměře 23 672 m2 a druhý pozemek o výměře 7 286 m2. Pozemky jsou u obce Tuhaň a k dispozici jsou hydranty pro závlahu. V říjnu 2020 vyprší nájemní smlouvy a pozemky budou volné pro další využití. Majitelé prodávají dalších několik zemědělských pozemků v okolí Tuhaně. V případě zájmu volejte nebo napište email.

rezervováno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1551m² - Bakov nad Jizerou - Chudoplesy

Prodej, Pozemky pro bydlení,.. Bakov nad Jizerou - Chudoplesy

Dovoluji si vám nabídnout k prodeji slunný stavební pozemek o rozloze 1.551m2 v zajímavé lokalitě města Bakov nad Jizerou, část obce Chudoplesy, okres Mladá Boleslav. Pozemek je z části svažitý a z části rovinatý. Nachází se v okrajové klidné části obce Chudoplesy a k pozemku vede obecní cesta. Nyní řešíme se stavebním úřadem, zda cesta splňuje zákonné požadavky potřebné pro vyřízení stavebního povolení ke stavbě domu na pozemku. Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, voda je ve vzdálenosti cca 100 metrů od pozemku. Výhodou..

1 390 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.