Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Prodej jedinečného stavebního pozemku o ploše 814m², Kokořín, Mělník

Prodej jedinečného stavebního.. Kokořín

Jste milovníci přírody, klidu a pohody? Hledáte místo pro bydlení nebo rekreaci pro svoji rodinu v krásné přírodě Kokořínska? Pak jste tady správně. Představuji vám jedinečný stavební pozemek o ploše 814 m2, a to přímo v obci Kokořín. Jedná se o pozemek umístěný v zástavbě obce, dle územního plánu je možné využít pro stavbu rodinného domu. Aktuálně máme s majiteli souhlas od CHKO Kokořínsko s budoucím umístěním stavby. Stejně tak jako souhlas od ČEZu ke zřízení přípojky elektřiny a také přípojky na obecní vodovod. Pozemek se nachází na..

3 650 000 Kč

Prodej jedinečného slunného pozemku 2382m2, Želízy, Mělník

Prodej jedinečného slunného.. Želízy

Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek v obci Želízy, v okrese Mělník. Pozemek o velikosti 2.382m2 se nachází kousek od hranice CHKO Kokořínsko a přírodního parku Rymáň a nabízí krásný výhled do krajiny, ticho, klid a jedinečnou atmosféru vzrostlých stromů. Pozemek je dle platného územního plánu obce uvedený v lokalitě BV – bydlení venkovské, specifická část územního plánu Z 16. Je určen pro výstavbu jednoho rodinného domu. Aktuálně řešíme s majiteli zasíťování pozemku, součástí kupní ceny tedy je vybudování šachty s..

3 712 000 Kč

Prodej, Pozemek pro bydlení,  803m² - Pyšely

Prodej, Pozemek pro bydlení, .. Pod Zahrady, Pyšely

Nabízíme pěkný stavební pozemek o výměře 803 m2 v klidné části města Pyšely. Pozemek v původní zástavbě mírně svažuje k jihu a je připojen na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace). Malebné město Pyšely disponuje kompletní občanskou vybaveností. Základní škola i mateřská školka jsou od pozemku vzdáleny doslova pár minut chůze. Město samotné i celé střední Posázaví nabízí široké možnosti volno-časových aktivit pro všechny věkové kategorie. Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem. S otázkami či žádostí o..

6 490 000 Kč

Stavební pozemek 2.169m2, Vodokrty, Plzeň-jih

Stavební pozemek 2.169m2,.. Řenče - Vodokrty

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi lehce svažitý pozemek s jižní orientací o velikosti 2.169 m2 v obci Vodokrty, v okrese Plzeň-jih. Pozemek je dle územního plánu vhodný pro výstavbu rodinného domu o dvou nadzemních podlažích včetně podkroví. Maximální zastavěná plocha je 300m2. Na pozemku se nachází studna, aktuálně řešíme povolení ke zřízení el. přípojky, odpad je nutné řešit jímkou nebo čističkou. V plánu obce je v horizontu 2 let realizace obecní kanalizace, pak bude možné se připojit. Na stavebním úřadu Přeštice aktuálně..

3 627 000 Kč

Pozemek k bydlení, s projektem a st. povolením, 1359 m² - Borkovany

Pozemek k bydlení, s projektem.. Borkovany

V obci Borkovany mezi Brnem, Pálavou a Kyjovem se nabízí prostorný stavební pozemek 1359 m2 s úžasným výhledem, s projektem na luxusní RD 6+kk o podlažní ploše 195 m2 a stavebním povolením, které již nabylo právní moci. Lze tedy začít ihned stavět. A to i v případě, že by se nestavělo dle tohoto projektu, stávající stavební povolení lze využít i pro stavbu jiného domu formou změny stavby před dokončením. K financování části kupní ceny lze převzít hypotéku se sazbou 2,19% s fixací na 10 let. Pozemek má uliční šíři 21 m, mírný SV sklon,..

4 700 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  m² - Tišice

Prodej, Pozemky pro bydlení, .. Tišice - Chrást

Dobrý den, nabízíme stavební pozemek o rozloze 1 052 m2 v obci Tišice – Chrást. Pozemek má veškeré sítě. Elektřinu, plyn, kanalizaci, vodu, zpevněnou přístupovou cestu a je celý oplocený a rovinatý. Dle platné územní dokumentace se nachází v území BI – bydlení individuální. Na pozemku je možno postavit rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a podkrovím s možností drobného chovatelství. Také máte možnost spojit bydlení s podnikáním a mít zde např. kosmetický a kadeřnický salon. Ani dvougenerační bydlení není překážkou. Můžete zde..

6 480 000 Kč

Prodej jedinečného stavebního pozemku 2388m2, Chrastná-Osečná, Liberec

Prodej jedinečného stavebního.. Osečná - Chrastná

Dovoluji vám nabídnout jedinečný stavební pozemek v přírodě, necelých 18 km od Libereckého Ještědu a pouhé 3 km od vyhledávaného Hamerského jezera. Pozemek o velikosti 2388m2 se nachází v obci Chrastná - Osečná v okrese Liberec. Pozemek je svojí velikostí vhodný pro stavbu jednoho až dvou rodinných domů v klidné a turisticky vyhledávané lokalitě. Aktuálně je na pozemek zpracována studie na výstavbu 2 RD a je podána žádost na stavební úřad o vydání územně plánovací informace. Tato by měla být vydána začátkem března 2022. Základní..

3 956 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 807m2, Liberec, Nový Harcov

Prodej stavebního pozemku.. Liberec

Chcete mít Jizerské Hory za domem a zároveň potřebujete dobré spojení do centra Liberce? Pak si vám dovoluji nabídnout stavební pozemek v Liberci, ve čtvrti Nový Harcov (katastrální území Starý Harcov). Na pozemek o velikosti 807m2 je zpracována architektonická studie a dokumentace pro územní rozhodnutí. Správou CHKO Jizerské Hory bylo již vydáno souhlasné stanovisko k umístění RD. Aktuálně byla také podána žádost o vydání územního rozhodnutí na příslušný stavební úřad. Přípojka el. je zřízena na hranici pozemku. Proces získání stavebního..

4 256 000 Kč

Prodej, pozemek - zahrada 457m2, chatka 16m2 - Most - Čepirohy

Prodej, pozemek - zahrada.. Most - Čepirohy

REZERVOVÁNO....Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje rekreační chaty nacházející se v zahrádkářské kolonii města Mostu - Čepirohy. Rovinatý pozemek o celkové rozloze 457 m2 nabízí ideální místo pro rekreaci s možností celoročního využití. Zahrada obdélníkového tvaru ( cca 30x15m ) s ovocnými stromy ( jabloně, švestka, třešeň ) a záhony poskytuje dostatek prostoru pro aktivní odpočinek. Do zděné chaty na slunném pozemku je přivedena elektřina 230 V a sezónní užitková voda, zdroj pitné vody se nachází u brány do zahrádek vzdálené 20 m od..

949 000 Kč

Stavební pozemek, 921 m², komplet IS - Jirny

Stavební pozemek, 921 m²,.. Wolkerova, Jirny

Nabízíme Vám ke koupi velmi pěkný stavební pozemek o velikosti 921 m2, který se nachází v na kraji obce Jirny, cca 10 min. jízdy do Prahy Černý Most. Pozemek je cca obdélníkového tvaru o rozměrech 26,5 x 35 m. Pozemek je připojen na inženýrské sítě, je zde elektrická a plynová přípojka, a také vodoměrná i kanalizační šachta pro tlakovou kanalizaci. Dle územní plánu se jedná o Smíšené obytné - venkovské území a lze zde postavit rodinný dům o 2 nadzemních podlažích nebo přízemní dům s obytným podkrovím. Zastavitelná plocha je 30%,..

12 990 000 Kč

Prodej Pole, 24 516 m², Jiřice, Kostelec nad Labem

Prodej Pole, 24 516 m², Jiřice,.. Kostelec nad Labem - Jiřice

Exkluzivně Vám nabízíme, jako velmi dobrou investiční příležitost ke koupi, atraktivní zemědělský pozemek v katastrálním území Jiřice u Kostelce nad Labem. Jedná se o rovinatý pozemek o celkové výměře 24 516 m2, který je součástí mnohem většího celku polí. Pole se nachází přímo u silnice na dohled od obce Jiřice. Pozemek je v současné době využívaný pro pěstování zemědělských plodin na základě pachtovní smlouvy. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace. Kódy BPEJ pozemku jsou 20300 a 20600, jedná se tedy o vysoce kvalitní půdu, u které..

2 950 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 137.758 m² - Bojanovice, Bratřínov

Prodej, Pozemky pro bydlení,.. Bojanovice

Dovoluji si vám nabídnout exkluzivní pozemek o velikosti 137.758 m2 v nádherné přírodě u obce Bratřínov v okrese Praha západ, 9 km od Mníšku Pod Brdy a pouhých 33 km od pražského Smíchova. Dle platného územního plánu je zastavitelnost 28tis metrů čtverečních a je zde možné postavit tři rodinné domy, stavbu jezdecké haly, klubovny, ubytování pro hosty i zaměstnance, stáje až na 80 koní, sklady pro krmivo a techniku, přístřešky do výběhů, cesty a oplocení. Pozemek je rovinatý, svou tvrdostí stejně jako osetím vhodný pro dlouhodobý pobyt..

35 900 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.