Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Prodej komerčního pozemku 5 739m2 Tuhaň, okres Mělník

Prodej komerčního pozemku 5.. Tuhaň

Dobrý den, nabízíme k prodeji komerční pozemek o rozloze 5 739 m2. Pozemek se nachází na lukrativním místě v Obci Tuhaň u hlavní silnice směr Mělník – Brandýs nad Labem. K pozemku jsou připraveny podklady pro vjezd na pozemek a vrt. Elektřina je připravena na hranici pozemku. V obci Tuhaň je nyní kanalizace přeplněna, jedná se o jejím navýšení, do té doby, můžete na stavebním úřadě zažádat o povolení na žumpu. Na jednom z pozemků stojí část bývalého kravína (531m2) ve vlastnictví třetí osoby, je možné se domluvit na jeho odkupu či..

5 415 090 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1644m² - Medonosy - Osinalice

Prodej, Pozemky pro bydlení,.. Medonosy - Osinalice

Hledáte stavební pozemek pro bydlení v Blízkosti Mělníka, Máchova Jezera a přitom chcete žít v klidném prostředí obklopeném nádhernou kokořínskou přírodou? Exkluzivně nabízím k prodeji pozemek s výměrou 5820m2, z čehož je 1644m2 určeno k výstavbě rodinného domu venkovského typu a 4176m2 je zahrada do mírného svahu. Dle územního plánu lze pozemek rozdělit na 2.parcely. Pozemek se nachází v územním plánu CHKO Kokořínsko, tudíž stavba musí být vesnického typu, podélná či do L, se sedlovou střechou. Na hranici pozemku je napojení na..

3 500 000 Kč

Prodej louky, Pozemky - trvalý travní porost, 3590 m² - Ledce, Mladá Boleslav

Prodej louky, Pozemky - trvalý.. Ledce

Nabízím ke koupi pozemek o rozloze 3590 m2 umístěný v rekreační části obce Ledce v okrese Mladá Boleslav. Jedná se o klidnou lokalitu mezi lesy opodál několika menších chatových osad. Rovinatý prosluněný pozemek nyní funguje jako louka, v katastru nemovitostí je definován jako trvalý travní porost. V nově vznikajícím územním plánu se uvažuje o jeho změně na stavební pro rodinnou rekreaci. Přístup je ze silnice, nebo z nezpevněné obecní cesty. Podle předběžného příslibu ČEZu lze k pozemku přivést elektrickou přípojku. Zdroj vody a odvod odpadů..

1 600 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.