Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Stavební pozemek 850 m² - Ovčáry, Mělník

Stavební pozemek 850 m² -.. Ovčáry

Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek, jenž je součástí projektu Pozemky Ovčáry s nezaměnitelnou atmosférou klidné obce, pouhých pár metrů od Křeneckého jezera. V rámci projektu vznikne 5 plně zasíťovaných pozemků o velikostech od 850m2 až po 2.464m2, kdy při předání nemovitosti novým majitelům bude hotová zkolaudovaná příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, vodovodní přípojka, kanalizační přípojka a elektřina na každému pozemku. Aktuálně probíhá realizace. Očekávaný termín dokončení listopad 2024. Stavební pozemky se..

4 668 200 Kč

Stavební pozemek 2288 m² - Ovčáry, Mělník

Stavební pozemek 2288 m² -.. Ovčáry

Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek, jenž je součástí projektu Pozemky Ovčáry s nezaměnitelnou atmosférou klidné obce, pouhých pár metrů od Křeneckého jezera. Právě probíhá realizace sítí a výstavba komunikace, kdy v rámci projektu zde bude pět plně zasíťovaných pozemků o velikostech od 850m2 až po 2.464m2, kdy při předání nemovitosti novým majitelům bude hotová zkolaudovaná příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, vodovodní přípojka, kanalizační přípojka a elektřina na každému pozemku. Očekávaný termín dokončení..

5 491 200 Kč

Prodej stavebního pozemku 810 m² - Liběchov, Mělník

Prodej stavebního pozemku 810.. Liběchov

Rádi byste bydleli v soukromí uprostřed přírody a zároveň měli v blízkosti veškrou občanskou vybavenost? Pak čtěte dále. Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek v obci Liběchov, 7km od Mělníka, s výhledem na skalní útvary Čertovy hlavy. Pozemek o velikosti 810 m2 se nachází v klidné části obce Liběchov - Boží Voda. Díky vzrostlým stromům a těsné blízkosti CHKO Kokořínsko je ideální volbou pro milovníky přírody a klidu. Aktuálně máme požádáno o vydání UPI (územně plánovací informace), kde bude specifikovaný přesný regulativ k..

3 440 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 1159m2, Chrastná-Osečná, Liberec

Prodej stavebního pozemku.. Osečná - Chrastná

Dovoluji vám nabídnout stavební pozemek v přírodě, necelých 18 km od Libereckého Ještědu a pouhé 3 km od vyhledávaného Hamerského jezera. Pozemek o velikosti 1159m2 se nachází v obci Chrastná - Osečná v okrese Liberec. Pozemek je svojí velikostí vhodný pro stavbu jednoho rodinného domu v klidné a turisticky vyhledávané lokalitě a je připojen na elektrickou energii. Pozemek je dle územního plánu v ploše "individuální bydlení". Lze zde stavět RD pro bydlení a rekreaci s následujícími podmínkami: - stavby 1 nadzemní podlaží, případně..

2 190 000 Kč

Prodej stavebního pozemku 1524 m² - Medonosy - Chudolazy, okres Mělník.

Prodej stavebního pozemku 1524.. Medonosy - Chudolazy

Představuji vám stavební pozemek s jedinečnou atmosférou Chráněné krajinné oblasti Kokořínska. Pozemek je součástí projektu, kde vznikne 6 zasíťovaných pozemků s vydaným stavebním povolením ke stavbě RD, jednoduše koupíte a hned stavíte svůj vysněný dům. Ušetříte tak nejen náklady na projekt ke stavebnímu povolení, ale také čas 6 až 9 měsíců, což je průměrná doba řešení povolení. Při předání pozemků novým majitelům bude hotová zpevněná komunikace, veřejné osvětlení, vjezd z komunikace ke každému pozemku, vodovodní řad a na každém pozemku..

3 657 600 Kč

Stavební pozemek 701 m², kompletní IS - Obříství

Stavební pozemek 701 m²,.. K Bažantnici, Obříství

Máme pro vás jedinečnou příležitost vybrat si ze 14 nově budovaných stavebních pozemků o velikostech od 701 m2 do 1,310 m2 z nového developerského pozemku, který leží jen kousek od srdce obce, přibližně 500 metrů jižně od centra. Co tyto pozemky dělá zvláštními? Začněme tím, že jsou rovinaté, čímž poskytují ideální základ pro vaše stavební plány. A to není vše. Již nyní se pro vás buduje zbrusu nová příjezdová komunikace s veřejným osvětlením, která zajistí snadný přístup k pozemkům. Máte zde možnost postavit si svůj vysněný rodinný dům,..

4 206 000 Kč

Prodej pozemky pro bydlení, 1 011 m² - Točník

Prodej pozemky pro bydlení, 1.. Točník

Toužíte bydlet v krásné přírodní lokalitě a zároveň pouhých 26 minut od okraje Prahy a metra Zličín? Pak zbystřete, dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek s výhledem přímo na hrad Točník ve stejnojmenné obci necelých 13 minut od Berouna. Rovinatý pozemek o velikosti 1.011 m2 se nachází v moderní klidné čtvrti Točnický dvůr. Jedinečná atmosféra obce s výhledem na hrad dodává pozemku romantické kouzlo. K dispozici je přípojka vody, kanalizace a elektřiny. Dle platného územního plánu je pozemek určený primárně pro bydlení v..

5 683 000 Kč

Stavební pozemek, 928 m² - Tuhaň

Stavební pozemek, 928 m² - Tuhaň Tuhaň

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem velmi pěkného stavebního pozemku o rozloze 928 m2, který se nachází v klidné části malebné obce Tuhaň - Červená Píska. Představte si, jak budete žít na prosluněném klidném místě. Tento pozemek je nejen rovinatý, ale také je již oplocen ze tří stran, což Vám poskytne maximální soukromí a bezpečí. Ať už sníte o velkém rodinném domě s dvěma nadzemními podlažími a podkrovím nebo prostorném bungalovu, tento pozemek Vám to umožní. Díky územnímu plánu můžete vytvořit skutečný domov snů...

2 899 000 Kč

Prodej, Zemědělská půda, 32 955 m² - Kostelec nad Labem - Jiřice

Prodej, Zemědělská půda, 32 955.. Kostelec nad Labem - Jiřice

Exkluzivně Vám nabízíme, jako velmi dobrou investiční příležitost ke koupi, poloviční podíl na třech atraktivních zemědělských pozemcích v katastrálním území Jiřice u Kostelce nad Labem. Jedná se o rovinaté pozemky o následujících výměrách: 1. pozemek - 14 929 m2, z toho 1/2 podíl = 7 464,5 m2 2. pozemek - 27 081 m2, z toho 1/2 podíl = 13 540,5 m2 3. pozemek - 23 900 m2, z toho 1/2 podíl = 11 950 m2 Celkem: 32 955 m2 Pozemky jsou součástí mnohem většího celku polí. Pole se nachází přímo u silnice na dohled od obce Jiřice a je..

2 965 950 Kč

Stavební pozemek 800 m2, komplet IS, Hostín u Vojkovic

Stavební pozemek 800 m2,.. Hostín u Vojkovic

Rádi bychom Vám nabídli koupi stavebního pozemku v obci Hostín U Vojkovic, která se nachází pouze 20 km od Prahy. Finanční prostředky získané z prodeje budou použity na dobrou věc. Na výstavbu nového kostela a komunitního centra v Neratovicích. Nabízíme Vám na výběr ze dvou pozemků, každý o výměře cca 800 m2, které se nacházejí na břehu malebné vodní nádrže Selská tůň. Z pozemku je pěkný výhled a máte jen pár metrů od pozemku možnosti rybaření a koupání. Vodovod, kanalizace, plyn a elektřina jsou k dispozici v komunikaci na hranici..

3 500 000 Kč

Pronájem komerčního oploceného pozemku 2 124m2

Pronájem komerčního oploceného.. Mělník

Dobrý den, nabízíme k pronájmu komerční pozemek vhodný na parkování dodávek, osobních aut, uskladnění kontejnerů, lešení, palet atd. Vše dle dohody. Není určen pro skladování plastu pro recyklaci. Pozemek o rozloze cca 2 124 m2, se nachází u hlavní silnice směr Mělník – Brandýs nad Labem v areálu Záboří. Pozemek je zpevněný, oplocený a má elektrická vrata na dálkové ovládání, elektřinu 25 A. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá jeden měsíční nájem 16 000,-Kč + elektřina, kauce dle dohody a 16 000,-Kč provize RK.

16 000 Kč za měsíc

Stavební pozemek 1233 m2, kompletní IS, Všetaty

Stavební pozemek 1233 m2,.. Nedomická, Všetaty

Vítejte v srdci obce Všetaty, kde Vám nabízíme exkluzivní příležitost k získání krásného prosluněného stavebního pozemku. To není jen pozemek, to může být základ vašeho nového domova, vaší rodinné oázy, vašeho útočiště od každodenního shonu. Tento pozemek o rozloze 1233 m2 o rozměrech cca 38 x 30 m Vám nabízí vše, co si jen můžete přát. Prostor, pohodlí, soukromí a možnost vytvořit si svůj vlastní malý ráj podle svých představ. Ale to není vše. Na hranici pozemku najdete veškeré potřebné inženýrské sítě – vodovod, kanalizaci, elektřinu a..

5 301 900 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.