Co všechno zařídíme?Aktivreality vždy zajistí komplexní služby spojené s prodejem jakékoliv nemovitosti

Financování

V současné době je kvalitní a výhodné financování základem prodeje a koupě nemovitosti. Naše vlastní finanční oddělení je připraveno, díky exkluzivně dohodnutým podmínkám u veškerých bankovních ústavů na našem trhu, vyřešit jakékoliv financování či pojištění nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

více informací ...

Právní služby

Při prodeji či pronájmu nemovitosti hraje stěžejní roli právní servis! Aktivreality spolupracuje s jednou z předních advokátních kanceláří – s advokátní kanceláří Tříska & Žák.

více informací ...

Profi fotografie nemovitostí

Při prodeji či pronájmu nemovitosti je důležitá její prezentace. Dle statistik si více jak 70% potencionálních zájemců vybírá svou nemovitost dle přiložených fotografií u inzerátu. Buďte krok před konkurencí a zaujměte poutavými fotografiemi svého bytu či domu.

více informací ...

Ocenění nemovitosti

Ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení je potřebné k ohodnocení nemovitostí, které jsou předmětem dědického řízení. Toto ocenění je oprávněn vypracovat soudní znalec či realitní kancelář.

více informací ...

Daňová přiznání – nemovitosti

Koupili jste nemovitost a potřebujete podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí? Či si přejete podat daňové přiznání k dani z nemovitostí? Obraťte se na nás!

více informací ...

Vyplácení exekucí

Dostali jste se do nečekaných finančních problémů, kdy chcete prodat svou nemovitost, ale bohužel je zatížena exekucí? Dokážeme Vám pomoci. Exekuce vyplatíme a nemovitost prodáme s nejvyšším možným ziskem.

více informací ...

Videoprohlídky

Realitní trh je vysoce konkurenční prostředí ve kterém nestačí jen léty ohraná klasika, chceme-li získat při prodeji maximální pozornost a výhody při prezentaci, je nutné pro to udělat něco navíc…

více informací ...

Moderní marketing

Marketing při prodeji či pronájmu nemovitosti je nedílnou součástí úspěšného prodeje za co nejvyšší možnou cenu. Po dohodě se svými klienty připravujeme mix účinných propagačních kroků.

více informací ...

Správa pronájmu nemovitostí

Pronajímáte svou nemovitost a přináší Vám to samé starosti? Svěřte správu pronájmu do našich rukou. Jsme schopni zajistit komplexní správu pronájmu jednotlivých bytových jednotek, rodinných domů, tak i celého bytového domu.

více informací ...

Průkaz energetické náročnosti

Od 1.1.2013 každý, kdo má v úmyslu prodat či pronajmout svou nemovitost, tak již při prezentaci nemovitosti musí zveřejnit a zájemci při prohlídce předložit tzv. průkaz energetické náročnosti budovy.

více informací ...

Ostatní služby

Aktivreality nabízí spoustu doplňkových služeb souvisejících s nemovitostmi. Jsme schopni Vám zajistit schopné a léty prověřené geodety, architekty, projektanty, designéry a další specialisty.

více informací ...


Dojde-li mezi klientem a zástupcem Aktivreality ke sporu, má klient právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, podá na Českou obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.