Právní službyPři prodeji či pronájmu nemovitosti hraje stěžejní roli právní servis!

Aktivreality spolupracuje s jednou z předních advokátních kanceláří
– s advokátní kanceláří Tříska & Žák.

Advokátní kancelář Tříska & Žák, s.r.o.sídlí na adrese Národní 28, Praha 1 a věnuje se širokému spektru právních služeb, pro Aktivrealityřeší především nemovitostní případy včetně advokátní úschovy kupní ceny. Právní služby v oblasti realit poskytuje mnoha významným realitním a developerským společnostem.

Pro klienty Aktivreality zpracovává Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. všechny smluvní dokumenty potřebné k převodu či pronájmu nemovitosti včetně advokátní úschovy kupní ceny.


Advokátní úschova kupní ceny u Tříska & Žák, s.r.o.

Advokátní kancelář disponuje zákonným pojištěním na každý jednotlivý případ.


Advokátní kancelář vede oddělené účty úschov, jež dovolují identifikaci jednotlivých složitelů. Tímto způsobem jde na složenou částku uplatnit v plné míře pojištění vkladů pro případ krachu banky do výše ekvivalentu 50 tisíc eur pro jednoho vkladatele u jedné banky.


Advokátní kancelář má vyvinutý kvalitní systém nakládání s uschovanými prostředky, aby se vyloučila chybovost. Lze uvést metodu čtyř očí, tedy dvojité kontroly splnění podmínek uvolnění prostředků a dvojité kontroly natipování příkazu k úhradě, metodu dodržení termínu uvolnění úschovy po splnění podmínek a v neposlední řadě i metodu stanovení podmínek pro uvolnění peněz tak, aby nedošlo k pochybnostem.

Mgr. Ing. Vojtěch Tříska, advokát

Mgr. Ing. Vojtěch Třískaadvokát

Mgr. Jiří Žák, advokát

Mgr. Jiří Žákadvokát

Mgr. Ing. Juraj Dulík, advokát

Mgr. Ing. Juraj Dulíkadvokát

Mgr. Zbyněk Havlík, advokát

Mgr. Zbyněk Havlíkadvokát

Pokud jste sami našli kupce své nemovitosti či jste sami vyhledali nemovitost svých snů a chcete pomoci s převodem nemovitosti, pak se na nás neváhejte obrátit. S advokátní kanceláří Tříska & Žák Vám zajistíme ten nejlepší právní servis!

Pro více informací či objednání služby nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 774 730 883 či emailu: [email protected]