Pronajímáte?Přemýšlíte o pronájmu své nemovitosti?

Přemýšlíte o pronájmu své nemovitosti? Pro všechny typy nemovitostí nabízíme komplexní služby týkající se pronájmu, které přizpůsobíme na míru pro každý jednotlivý případ. Tímto způsobem dokážeme urychlit proces pronájmu, stabilizovat provozní příjmy a maximalizovat nájemné.

Provádíme cenovou analýzu trhu, zhodnotíme atraktivitu bydlení v dané lokalitě, následně připravíme nájemní a marketingové strategie, které konzultujeme s majitelem nemovitosti.


S čím ještě můžeme pomoci?

Je důležité, aby Vaše nemovitost byla vnímána co nejlépe. Ideálně, aby sama přitahovala potenciální nájemce s konkrétním zájmem. A to je naším cílem, podtrhnout výjimečnost Vaší nemovitosti a poukázat na výhody, které nabízí. I proto máme pro všechny klienty připravenu maximální prezentaci s moderním marketingem.
více informací ...

Při každém pronájmu nemovitosti se zaměřujeme nejen na rychlé vyhledání potenciálního nájemce, ale také na výběr vhodných kandidátů z hlediska bezproblémového průběhu nájemního vztahu.

Naši vyškolení a praxí „ošlehaní“ odborníci ke každému případu přistupují s maximální péčí a nasazením. To vše za podpory advokátní kanceláře pro zajištění hladkého průběhu celého obchodu.


více informací ...

Komplexní služby
a informovanost

Naše dlouholeté zkušenosti na trhu s nemovitostmi nabízí majitelům, kteří uvažují o pronájmu své nemovitosti spolehlivou a stabilní oporu. Pro majitele zařizujeme komplexní služby, ať se jedná o přehlášení energií, vyúčtování při ukončení nájemního vztahu, předání nemovitosti nájemníkům, ale také předání nemovitosti zpět majiteli při ukončení nájmů. Vyřizujeme „neplatiče“, jednáme s problémovými nájemníky, s dlouhodobě neplatící nájemníky… Vše tak, abychom zajistili hladký průběh obchodu a stále obsazenou nemovitost bez větších výpadků.

Přijďte i Vy využít naše služby a nechte svou nemovitost vydělávat s maximálním ziskem bez stresů.


Nebo naopak hledáte vhodnou nemovitost k pronájmu? Koukněte na naší nabídku