Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Pronájem, kancelářské patro administrativní budovy, Mělník

Pronájem, kancelářské patro.. Fibichova 3388, Mělník

Pronájem reprezentativních kancelářských prostor v centru Mělníka. Jedná se o nabídku celého 3. patra moderní administrativní budovy v ulici Fibichova vybavené mimo jiné výtahem. Podlaží tvoří čtyři samostatné kanceláře o plochách 54,5m2, 22,3m2, 19,1m2 a 18,5m2 a dostatečné zázemí: pánské a dámské WC, kuchyňka a úklidová místnost. V jednotlivých kancelářích je „video-vrátný“, koberce a žaluzie. Ve vybraných kancelářích je výkonná klimatizace, která zaručí pohodlné užívání i v letních měsících. Pro užívání lze ponechat kvalitní kancelářský..

25 150 Kč za měsíc

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti,  m² - Žacléř

Prodej, Ostatní komerční.. Zámecká, Žacléř

Objekt zámku spolu s přilehlými pozemky o rozloze 4000m2, stavebně historickým průzkumem doménovými jmény a ochrannou známkou nabízí majitelé vážnému zájemci k prodeji. Plánovala se zde komplexní rekonstrukce zámku a jeho přestavba na luxusní stylový hotel s restaurací, ale dnes je zámek i s projektem k prodeji. Dle stavebního projektu lze v každém podlaží vybudovat 25 pokojů. Zámek je podsklepen rozsáhlými sklepy , kde mělo být vybudováno dle projektu luxusní wellness. Podle architektonické studie se zde dají realizovat 4.nadzemní..

25 000 000 Kč

Prodej, Sklady,  m² - Broumov

Prodej, Sklady, m² - Broumov Broumov

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní prostorný objekt o celkové ploše 882m2 m2 s pozemkem o výměře 331 m2, který se nachází přímo v centru města Broumov na pozemku p.č.st. 370/2. Součástí pozemku je budova č.p 84 a pozemek p.č. 219/2. Prostor se dá využít pro různé projekty, např. skladovací prostory, sídlo firmy, kanceláře atd. Jedná se o historickou budovu kde v 1.patře naleznete rozsáhlý prostor, toaletu a vyvýšené pódium, podél kterého můžete po schodech sejít do přízemí, kde se nachází také rozsáhlý prostor v hrubé stavbě. Nabízená..

2 990 000 Kč

Prodej, Sklady,  m² - Broumov

Prodej, Sklady, m² - Broumov Broumov

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní prostorný objekt o celkové ploše 882m2 m2 s pozemkem o výměře 331 m2, který se nachází přímo v centru města Broumov na pozemku p.č.st. 370/2. Součástí pozemku je budova č.p 84 a pozemek p.č. 219/2. Prostor se dá využít pro různé projekty, např. skladovací prostory, sídlo firmy, kanceláře atd. Jedná se o historickou budovu kde v 1.patře naleznete rozsáhlý prostor, toaletu a vyvýšené pódium, podél kterého můžete po schodech sejít do přízemí, kde se nachází také rozsáhlý prostor v hrubé stavbě. Nabízená..

2 990 000 Kč

Prodej rodinného domu s komerčním využitím 94m² - Brandýs nad Labem

Prodej rodinného domu s.. Šippichova 2032/30, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

Dovoluji si vám představit ke koupi zajímavou investiční nemovitost. Jedná se o rodinný dům v klidné ulici Šippichova v Brandýse nad Labem. Dům prochází kompletní detailní rekonstrukcí a aktuálně je před dokončením. Velikou výhodou je, že se jedná o klidnou lokalitu a zároveň, dle územního plánu obce, je možné nemovitost využít ke komerčním účelům. Dle územního plánu jde o území SK (Smíšené obytné – komerční), které lze využít následovně: - Hlavní je využití pro bydlení s doplněním komerce, maloobchodu, služeb a..

5 975 000 Kč

Pronájem sdíleného prostoru 24m² + zázemí,  Praha 5 - Smíchov

Pronájem sdíleného prostoru.. Radlická 505/58, Praha - Smíchov

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout klidný nebytový prostor o ploše 24m2 + zázemí k dlouhodobému sdílenému pronájmu v Praze 5 na Smíchově, v Radlické ulici. Jedná se o velice klidný prostor, jenž lze využít například jako terapeutické místo pro psychologické, koučingové nebo masérské služby apod... V současné době je prostor využíván pro fyzioterapie a poradenství přibližně dva až tři dny v týdnu a ostatní dny je k dispozici. Záměrem pronájmu je najít podobné služby a podobně smýšlející lidi do týmu a vytvořit tak centrum komplexní péče o..

3 900 Kč za měsíc

Prodej, Činžovní domy, 600 m², 107 m2 garáže, 864 m2 zahrada - Trmice

Prodej, Činžovní domy, 600 m²,.. Gogolova, Trmice

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se šesti bytovými jednotkami a možností vybudování dalších čtyř z původních garáží 107 m2 a prostorné půdy, se započatou rekonstrukcí. Stávajících 6 bytů ( přízemí 2+1 a 2x 3+1, patro 4+1, 2+1, 1+1 ) již zrekonstruováno bez dalších nutných investic. Řadový rodinný dům se nachází v klidné části města Trmice ležící v podkrušnohorské pánvi, bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem s přímým napojením na dálnici D8. Vytápění zajišťuje nový elektrický kotel s..

9 500 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 530 m², zahrada 1050 m2 - Cítoliby, Louny 2 km

Prodej, Činžovní domy, 530 m²,.. Zeměšská, Cítoliby

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se sedmi bytovými jednotkami, z nichž v 1.NP je vybudován luxusní byt o celkové výměře cca 200 m2, který tvoří obývací pokoj se vstupem na balkon, prostorná kuchyně s jídelnou navazující na právě budovanou terasu se zimní zahradou, dva dětské pokoje, ložnice se samostatnou koupelnou, sociální zařízení s masážním sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. K dispozici také prádelna s toaletou a šatna. Vytápěné podlahy pokrývá keramická dlažba 60x60 cm,..

14 900 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 3118 m² - Žatec - centrum

Prodej, Činžovní domy, 3118 m².. Kovářská 1232, Žatec

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje komerční nemovitosti nedaleko centra historického města Žatec, ležící na řece Ohři. Zděný městský dům, bývalá sušárna a sklad chmele, pochází z roku 1913 a nabízí velice zachovalý a udržovaný prostor s užitnou plochou 3118m2 pro vybudování luxusního bydlení, apartmánů, nájemních bytů či ubytovacího zařízení hotelového typu s přízemní restaurací, sklepní vinárnou, wellness, fitness nebo výstavní galerii. K tomuto účelu je určeno 1. a 2. NP. Zbylá dvě patra a půdní prostory lze přebudovat na..

18 900 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.