Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Prodej, Ostatní komerční nemovitosti,  m² - Žacléř

Prodej, Ostatní komerční.. Zámecká, Žacléř

Objekt zámku spolu s přilehlými pozemky, stavebně historickým průzkumem, historickým průzkumem a projektem, doménovými jmény a ochrannou známkou nabízí majitelé vážnému zájemci k prodeji. 3D Prohlídka - https://kuula.co/share/collection/7qT9Y?logo=1&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&gyro=0&thumbs=1 Plánovala se zde komplexní rekonstrukce zámku a jeho přestavba na luxusní stylový hotel s restaurací, ale dnes je zámek i s projektem k prodeji. Dle stavebního projektu lze v každém podlaží vybudovat 25 pokojů. Zámek je podsklepen rozsáhlými sklepy..

25 000 000 Kč

Prodej, Sklady,  m² - Broumov

Prodej, Sklady, m² - Broumov Broumov

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní prostorný objekt o celkové ploše 882m2 m2 s pozemkem o výměře 331 m2, který se nachází přímo v centru města Broumov na pozemku p.č.st. 370/2. Součástí pozemku je budova č.p 84 a pozemek p.č. 219/2. Prostor se dá využít pro různé projekty, např. skladovací prostory, sídlo firmy, kanceláře atd. Jedná se o historickou budovu kde v 1.patře naleznete rozsáhlý prostor, toaletu a vyvýšené pódium, podél kterého můžete po schodech sejít do přízemí, kde se nachází také rozsáhlý prostor v hrubé stavbě. Nabízená..

2 990 000 Kč

Pronájem klidné kanceláře 20m² + zázemí,  Praha 5 - Smíchov

Pronájem klidné kanceláře 20m².. Radlická 505/58, Praha - Smíchov

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout klidný nebytový prostor o ploše 20m2 + zázemí k dlouhodobému pronájmu v Praze 5 na Smíchově, v Radlické ulici. Jedná se o samostatný uzamykatelný kancelářský prostor, jenž lze využít jako kancelář, terapeutické místo, poradenské místo banky nebo pojišťovny a podobně. Součástí nájmu je také možné využívat společné prostory v pravém křídle budovy. Jedná se zejména o sdílenou jednací místnost o velikosti 17m2, vybavenou kuchyňku o velikosti 3,5m2, toalety, chodbu s recepcí a čekárnou. V případě potřeby..

9 900 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 140m² - Neratovice

Pronájem, Obchodní prostory,.. Kojetická 1370, Neratovice

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové výměře 140 m2 v Neratovicích. Objekt se nachází v prvním patře s vlastním vchodem nad obchodem PENNY market. Celkem se zde nachází jedna místnost s kuchyňským koutem, toaletou a sprchovým koutem. Přes chodbu se nachází další čtyři místnosti různých rozměrů a dvě toalety. Tyto prostory jsou vhodné využít jako kanceláře, sportovní studio, obchodní nebo skladové prostory. Prostory jsou k dispozici od poloviny února 2022. Pronájem je stanoven na 17 000,-Kč plus poplatky za náklady..

17 000 Kč za měsíc

Prodej, Činžovní domy, 600 m², 107 m2 garáže, 864 m2 zahrada - Trmice

Prodej, Činžovní domy, 600 m²,.. Gogolova, Trmice

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se šesti bytovými jednotkami a možností vybudování dalších čtyř z původních garáží 107 m2 a prostorné půdy, se započatou rekonstrukcí. Stávajících 6 bytů ( přízemí 2+1 a 2x 3+1, patro 4+1, 2+1, 1+1 ) již zrekonstruováno bez dalších nutných investic. Řadový rodinný dům se nachází v klidné části města Trmice ležící v podkrušnohorské pánvi, bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem s přímým napojením na dálnici D8. Vytápění zajišťuje nový elektrický kotel s..

9 500 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 530 m², zahrada 1050 m2 - Cítoliby, Louny 2 km

Prodej, Činžovní domy, 530 m²,.. Zeměšská, Cítoliby

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se sedmi bytovými jednotkami, z nichž v 1.NP je vybudován luxusní byt o celkové výměře cca 200 m2, který tvoří obývací pokoj se vstupem na balkon, prostorná kuchyně s jídelnou navazující na právě budovanou terasu se zimní zahradou, dva dětské pokoje, ložnice se samostatnou koupelnou, sociální zařízení s masážním sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. K dispozici také prádelna s toaletou a šatna. Vytápěné podlahy pokrývá keramická dlažba 60x60 cm,..

14 900 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 3118 m² - Žatec - centrum

Prodej, Činžovní domy, 3118 m².. Kovářská 1232, Žatec

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje komerční nemovitosti nedaleko centra historického města Žatec, ležící na řece Ohři. Zděný městský dům, bývalá sušárna a sklad chmele, pochází z roku 1913 a nabízí velice zachovalý a udržovaný prostor s užitnou plochou 3118m2 pro vybudování luxusního bydlení, apartmánů, nájemních bytů či ubytovacího zařízení hotelového typu s přízemní restaurací, sklepní vinárnou, wellness, fitness nebo výstavní galerii. K tomuto účelu je určeno 1. a 2. NP. Zbylá dvě patra a půdní prostory lze přebudovat na..

18 900 000 Kč

Prodej penzionu Hovorany - Moravské Toskánsko

Prodej penzionu Hovorany -.. Hovorany 831

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výborně zavedený penzion v srdci Slovácka - Moravském Toskánsku, vinařské obci Hovorany. Penzion byl vystavěn v roce 2012 stavitelem Ing. Petrem Kempným. Při projekci i výstavbě byl kladen důraz na efektivní využití prostoru a vysoce kvalitní provedení celé stavby s cílem maximální úspornosti budoucího provozu. Pozemek o výměře 788 m2 je z větší části zastavěn budovou a parkovištěm. Provozovatel není zatěžován náročnou údržbou zeleně. Vlastní stavba penzionu o třech podlažích na podlahové..

36 999 999 Kč

Pronájem sdíleného prostoru 24m² + zázemí,  Praha 5 - Smíchov

Pronájem sdíleného prostoru.. Radlická 505/58, Praha - Smíchov

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout klidný nebytový prostor o ploše 24m2 + zázemí k dlouhodobému sdílenému pronájmu v Praze 5 na Smíchově, v Radlické ulici. Jedná se o velice klidný prostor, jenž lze využít například jako terapeutické místo pro psychologické, koučingové nebo masérské služby apod... V současné době je prostor využíván pro fyzioterapie a poradenství přibližně dva až tři dny v týdnu a ostatní dny je k dispozici. Záměrem pronájmu je najít podobné služby a podobně smýšlející lidi do týmu a vytvořit tak centrum komplexní péče o..

3 900 Kč za měsíc

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.