Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Prodej, Ubytování, 300m² - Kokořínský Důl

Prodej, Ubytování, 300m² -.. Kokořín - Kokořínský Důl

Tato výhodná cena i nabídka platí pouze do koce října! Nabízíme Vám k prodeji nemovitost za cenu bytu v Praze, která se nachází v panenské přírodě Kokořínska. Z objektu lze dle současného územního plánu zkolaudovat : rodinný dům o 3.bytových jednotkách, dvougenerační bydlení, apartmány, ubytování, bydlení a restaurace a nebo penzion !!! Pouze 40.minut od prahy. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která se rozléhá na pozemku 606m2 na jednom z nejlepších míst v Kokořínském údolí, pouhých 500m od Hradu Kokořín. Mluvíme o jedinečné..

9 900 000 Kč

Prodej Společnosti s r.o. bez závazků, Horský hotel, 50 lůžek, restaurace 100 míst, pozemek 10093 m2

Prodej Společnosti s r.o. bez.. Moldava 38

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje Společnosti s r.o. bez závazků s majetkem 30 let prosperujícího Horského hotelu Moldavka, nacházejícího se na samotě obce Moldava v Krušných horách, v těsné blízkosti státní hranice se SRN. Nedaleký Aquapark s lázněmi Altenberg s termální vodou nabízí rehabilitační klinika. Dojezdová vzdálenost do Drážďan je 40 km. Objekt hotelu zkolaudován jako penzion, v minulosti využíván jako rekreační středisko, nabízí kapacitu padesáti lůžek a restauraci se sto místy, ozvučeným sálem a venkovní terasou. V..

9 300 000 Kč

Prodej vily, Investiční příležitost, Ubytování, 750m² - Most

Prodej vily, Investiční.. Jana Žižky 999/15, Most

Dovoluji si nabídnout zajímavou investiční příležitost v blízkosti centra města Most, nacházejícího se na úpatí Krušných hor s velkým turistickým potencionálem. Reprezentativní historická budova nabízí ojedinělou možnost vybudování luxusního ubytovacího zařízení, apartmánového domu, zdravotnického zařízení, domova pro seniory, administrativní budovy se sídlem firmy. Na vilu z roku 1896 vedenou jako objekt k bydlení se nevztahují žádná omezení. Užitná plocha domu 750 m2 se rozprostírá ve třech nadzemních patrech, dům je podsklepen a na pozemku..

8 199 000 Kč

Prodej, Výrobní a skladovací areál 1274 m², pozemek 8116 m2 - Žim, okr. Teplice

Prodej, Výrobní a skladovací.. Žim 57

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje výrobního a skladovacího areálu 1274 m2 na pozemku o celkové rozloze 8116 m2 v malebné vísce Žim , okres Teplice, s možností libovolného využití. Strategická poloha v dosahu dálnice D8 nabízí pohodlnou dosažitelnost hlavního města a sousedního Německa. Dojezdová vzdálenost do Ústí nad Labem a Teplic je 15 km. Přízemní budova v roce 2006 zkolaudována jako truhlářská výrobna, vybavená technologií na výrobu euroken a do nedávna provozována, nabízí zázemí pro personál, šatny, sociální zařízení a..

12 875 000 Kč

Prodej penzionu Hovorany - Moravské Toskánsko

Prodej penzionu Hovorany -.. Hovorany 831

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji výborně zavedený penzion v srdci Slovácka - Moravském Toskánsku, vinařské obci Hovorany. Penzion byl vystavěn v roce 2012 stavitelem Ing. Petrem Kempným. Při projekci i výstavbě byl kladen důraz na efektivní využití prostoru a vysoce kvalitní provedení celé stavby s cílem maximální úspornosti budoucího provozu. Pozemek o výměře 788 m2 je z větší části zastavěn budovou a parkovištěm. Provozovatel není zatěžován náročnou údržbou zeleně. Vlastní stavba penzionu o třech podlažích na podlahové..

36 999 999 Kč

Pronájem sdíleného prostoru 24m² + zázemí,  Praha 5 - Smíchov

Pronájem sdíleného prostoru.. Radlická 505/58, Praha - Smíchov

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout klidný nebytový prostor o ploše 24m2 + zázemí k dlouhodobému sdílenému pronájmu v Praze 5 na Smíchově, v Radlické ulici. Jedná se o velice klidný prostor, jenž lze využít například jako terapeutické místo pro psychologické, koučingové nebo masérské služby apod... V současné době je prostor využíván pro fyzioterapie a poradenství přibližně dva až tři dny v týdnu a ostatní dny je k dispozici. Záměrem pronájmu je najít podobné služby a podobně smýšlející lidi do týmu a vytvořit tak centrum komplexní péče o..

3 900 Kč za měsíc

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.