Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Pronájem, kancelářské patro, Mělník - Bezručova ulice

Pronájem, kancelářské patro,.. Bezručova 612/32, Mělník

Pronájem moderních vzdušných kancelářských prostor v Mělníku – Bezručově ulici. Kanceláře se zázemím o celkové ploše skoro 160 metrů čtverečních se nacházejí v prvním patře zrekonstruované budovy s vlastním parkovištěm. Prostory se nachází na frekventovaném místě v těsné blízkosti marketu Tesco, Z-centra a dalších obchodů, přímo před budovou je autobusová zastávka linkovým spojů a MHD. V těsném sousedství najdete také příjemnou kavárnu a restauraci s denním menu. Nabízené prostory tvoří čtyři kancelářské prostory o plochách 46,2 m2, 21,72 m2,..

34 000 Kč za měsíc

Prodej, dům o 2 bytových jednotkách, 245 m² Vranová, pozemek 2286 m²

Prodej, dům o 2 bytových.. Vranová 110

K prodeji se nabízí prostorný dům o dvou bytech 3+kk a 4+1, s volnou půdou a s dalším stavebním místem na zahradě ve Vranové u Letovic. Zahrada je opravdu prostorná celková výměra pozemku je 2286 m2, je tu studna, vzrostlé ovocné stromy, garáž pro dva automobily a plechový dřevník. Pozemek sestáva ze dvou stavebních parcel. V domě jsou za společnou prostornou vstupní halou tedy dva samostatně uzamykatelné byty, v přízemí 3+kk, 93 m2 s koupelnou a samostatným WC, v 1. patře 4+1, 98 m2 s koupelnou a WC. Obě koupelny jsou prostorné, světlé, s..

volejte makléři

Prodej, komerční areál se sklady, Velký Borek

Prodej, komerční areál se.. Velký Borek

Prodej velikého komerčního areálu v těsné blízkosti Mělníka, obci Velký Borek. Podrobné informace i dokumenty ke stažení najdete na webu www(tečka)arealborek(tečka)cz. Prostory mohou sloužit podnikatelské činnosti napříč obory. Areál o ploše 31.112 metrů čtverečních je celý určený k výrobě a skladování – lehkému průmyslu. Na 40 % plochy je možné postavit budovy až o dvou nadzemních podlažích, je-li třeba. Nic tedy nebrání budoucímu rozvoji. Aktuálně jsou prostory využívané zemědělskou společností, která zde má dlouhodobě svůj provoz. Tomu..

45 000 000 Kč

Prodej, Obchodní prostory, 800 m² - Krásensko

Prodej, Obchodní prostory, 800.. Krásensko 1

K prodeji se nabízí bývalé hospodářské stavení v Krásensku, v srdci Drahanské Vrchoviny, poblíž CHKO Moravský Kras. Celková rozloha pozemku nemovitosti je 1750 m2, z toho je 423 m2 zastavěné plochy a 182 m2 nádvoří. Zahrada - zbývajících 1145 m2 - je celá dle územního plánu rovněž zastavitelnou plochou. Stávající majitelé započali rekonstrukci statku na komunitní centrum, takže nad cca 300 m² zastavěné plochy je nyní nová kvalitně zateplená střecha s okapy a fotovoltaickou elektrárnou SOLAX hybrid 5 kWp. V souvislosti s FVE má dům tedy i nový..

4 900 000 Kč

Prodej, zemědělský komerční areál, Velký Borek

Prodej, zemědělský komerční.. Velký Borek

Prodej velikého komerčního (zemědělského) areálu v těsné blízkosti Mělníka, obci Velký Borek. Podrobné informace i dokumenty ke stažení najdete na webu www(tečka)arealborek(tečka)cz. Prostory mohou sloužit podnikatelské činnosti napříč obory. Areál o ploše 31.112 metrů čtverečních je celý určený k výrobě a skladování – lehkému průmyslu. Na 40 % plochy je možné postavit budovy až o dvou nadzemních podlažích, je-li třeba. Nic tedy nebrání budoucímu rozvoji. Aktuálně jsou prostory využívané zemědělskou společností, která zde má dlouhodobě svůj..

45 000 000 Kč

Pronájem, kancelář v administrativní budově, Mělník

Pronájem, kancelář v.. Fibichova 3388, Mělník

Pronájem moderních a reprezentativních prostor v centru Mělníka. Jedná se o nabídku čtyř kanceláří ve druhém patře administrativní budovy v ulici Fibichova, vybavené mimo jiné výtahem. Jednotlivé kanceláře mají plochy: 18,14 m2, 20,63 m2 a dvakrát 16,37 m2 a je možné si je pronajmout pouze dohromady. Součástí je dostatečné zázemí: pánské a dámské WC, kuchyňka a úklidová místnost. Ve vybraných kancelářích je video-vrátný, prostory jsou vybaveny kobercem a žaluziemi. V největší kanceláři je navíc klimatizační jednotka. V ulici za budovou jsou k..

23 000 Kč za měsíc

Prodej, komerční areál, Velký Borek

Prodej, komerční areál, Velký.. Velký Borek

Prodej velikého komerčního areálu v těsné blízkosti Mělníka, obci Velký Borek. Podrobné informace i dokumenty ke stažení najdete na webu www(tečka)arealborek(tečka)cz. Prostory mohou sloužit podnikatelské činnosti napříč obory. Areál o ploše 31.112 metrů čtverečních je celý určený k výrobě a skladování – lehkému průmyslu. Na 40 % plochy je možné postavit budovy až o dvou nadzemních podlažích, je-li třeba. Nic tedy nebrání budoucímu rozvoji. Aktuálně jsou prostory využívané zemědělskou společností, která zde má dlouhodobě svůj provoz. Tomu..

45 000 000 Kč

Prodej rodinného domu s komerčním využitím 94m² - Brandýs nad Labem

Prodej rodinného domu s.. Šippichova 2032/30, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem

Dovoluji si vám představit ke koupi zajímavou investiční nemovitost. Jedná se o rodinný dům v klidné ulici Šippichova v Brandýse nad Labem. Dům prochází kompletní detailní rekonstrukcí a aktuálně je před dokončením. Velikou výhodou je, že se jedná o klidnou lokalitu a zároveň, dle územního plánu obce, je možné nemovitost využít ke komerčním účelům. Dle územního plánu jde o území SK (Smíšené obytné – komerční), které lze využít následovně: - Hlavní je využití pro bydlení s doplněním komerce, maloobchodu, služeb a..

4 975 000 Kč

Pronájem sdíleného prostoru 24m² + zázemí,  Praha 5 - Smíchov

Pronájem sdíleného prostoru.. Radlická 505/58, Praha - Smíchov

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout klidný nebytový prostor o ploše 24m2 + zázemí k dlouhodobému sdílenému pronájmu v Praze 5 na Smíchově, v Radlické ulici. Jedná se o velice klidný prostor, jenž lze využít například jako terapeutické místo pro psychologické, koučingové nebo masérské služby apod... V současné době je prostor využíván pro fyzioterapie a poradenství přibližně dva až tři dny v týdnu a ostatní dny je k dispozici. Záměrem pronájmu je najít podobné služby a podobně smýšlející lidi do týmu a vytvořit tak centrum komplexní péče o..

3 900 Kč za měsíc

Prodej, Činžovní domy, 600 m², 107 m2 garáže, 864 m2 zahrada - Trmice

Prodej, Činžovní domy, 600 m²,.. Gogolova, Trmice

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se šesti bytovými jednotkami a možností vybudování dalších čtyř z původních garáží 107 m2 a prostorné půdy, se započatou rekonstrukcí. Stávajících 6 bytů ( přízemí 2+1 a 2x 3+1, patro 4+1, 2+1, 1+1 ) již zrekonstruováno bez dalších nutných investic. Řadový rodinný dům se nachází v klidné části města Trmice ležící v podkrušnohorské pánvi, bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem s přímým napojením na dálnici D8. Vytápění zajišťuje nový elektrický kotel s..

9 500 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 530 m², zahrada 1050 m2 - Cítoliby, Louny 2 km

Prodej, Činžovní domy, 530 m²,.. Zeměšská, Cítoliby

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se sedmi bytovými jednotkami, z nichž v 1.NP je vybudován luxusní byt o celkové výměře cca 200 m2, který tvoří obývací pokoj se vstupem na balkon, prostorná kuchyně s jídelnou navazující na právě budovanou terasu se zimní zahradou, dva dětské pokoje, ložnice se samostatnou koupelnou, sociální zařízení s masážním sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. K dispozici také prádelna s toaletou a šatna. Vytápěné podlahy pokrývá keramická dlažba 60x60 cm,..

14 900 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 3118 m² - Žatec - centrum

Prodej, Činžovní domy, 3118 m².. Kovářská 1232, Žatec

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje komerční nemovitosti nedaleko centra historického města Žatec, ležící na řece Ohři. Zděný městský dům, bývalá sušárna a sklad chmele, pochází z roku 1913 a nabízí velice zachovalý a udržovaný prostor s užitnou plochou 3118m2 pro vybudování luxusního bydlení, apartmánů, nájemních bytů či ubytovacího zařízení hotelového typu s přízemní restaurací, sklepní vinárnou, wellness, fitness nebo výstavní galerii. K tomuto účelu je určeno 1. a 2. NP. Zbylá dvě patra a půdní prostory lze přebudovat na..

18 900 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.