Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Prodej, Činžovní domy, 3118 m² - Žatec - centrum

Prodej, Činžovní domy, 3118 m².. Kovářská 1232, Žatec

Dovoluji si nabídnout zprostředkování prodeje komerční nemovitosti nedaleko centra historického města Žatec, ležící na řece Ohři. Zděný městský dům, bývalá sušárna a sklad chmele, pochází z roku 1913 a nabízí velice zachovalý a udržovaný prostor s užitnou plochou 3118m2 pro vybudování luxusního bydlení, apartmánů, nájemních bytů či ubytovacího zařízení hotelového typu s přízemní restaurací, sklepní vinárnou, wellness, fitness nebo výstavní galerii. K tomuto účelu je určeno 1. a 2. NP. Zbylá dvě patra a půdní prostory lze přebudovat na..

9 900 000 Kč

Pronájem, kancelář v administrativní budově, Mělník

Pronájem, kancelář v.. Fibichova 3388, Mělník

Pronájem moderních a reprezentativních prostor v centru Mělníka. Jedná se o nabídku jedné až dvou kanceláří ve druhém patře administrativní budovy v ulici Fibichova, vybavené mimo jiné výtahem. Jednotlivé kanceláře mají shodné plochy 16,37 m2 a sousedí spolu. Je možné si je pronajmout jednu za 5.000 Kč/měsíc, nebo obě dvě za 9.000 Kč/měsíc. A to vše včetně poplatků. Součástí je dostatečné zázemí: pánské a dámské WC, kuchyňka a úklidová místnost. Prostory jsou vybaveny kobercem a žaluziemi. V ulici za budovou jsou k dispozici parkovací stání...

9 000 Kč za měsíc

Pronájem, kancelář v administrativní budově, Mělník

Pronájem, kancelář v.. Fibichova 3388, Mělník

Pronájem moderních a reprezentativních prostor v centru Mělníka. Jedná se o nabídku jedné až dvou kanceláří ve druhém patře administrativní budovy v ulici Fibichova, vybavené mimo jiné výtahem. Jednotlivé kanceláře mají shodné plochy 16,37 m2 a sousedí spolu. Je možné si je pronajmout jednu za 5.000 Kč/měsíc, nebo obě dvě za 9.000 Kč/měsíc. A to vše včetně poplatků. Součástí je dostatečné zázemí: pánské a dámské WC, kuchyňka a úklidová místnost. Prostory jsou vybaveny kobercem a žaluziemi. V ulici za budovou jsou k dispozici parkovací stání...

5 000 Kč za měsíc

Prodej, Ubytování,  556 m² - Plavy, pozemek 1468  m²

Prodej, Ubytování, 556 m² -.. Plavy 189

Nabízíme prodej penzionu na hlavním tahu na Harrachov a Polsko, zajímavý svou polohou na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Penzion se nachází pod místním lyžařským vlekem a další sjezdovky jsou vzdálené pár kilometrů na Tanvaldském Špičáku, v Kořenově nebo Harrachově. Penzion je částečně podsklepený a v suterénu cca 70m2 se nachází kotelna, uhelna a sklad. V přízemí cca 265m2 se nachází restaurace s barem – cca 55 míst, kuchyň, přípravna, sklady, sociální zařízení pro restauraci, úklidová místnost a lyžárna. V prvním poschodí..

8 590 000 Kč

Pronájem, obchodní prostory,  274 m² - Mělník

Pronájem, obchodní prostory, .. Vodárenská 4272, Mělník

Pronájem atraktivních prodejních prostor v hojně navštěvované obchodní zóně, kde je např. supermarket Tesco a několik dalších oblíbených obchodů. Energeticky hospodárná budova včetně nabízené prodejny a sousední restaurace byla kolaudována v roce 2020. Tomu odpovídá moderní dispozice i technické vybavení, především úsporné vytápění (včetně klimatizace) tepelným čerpadlem v kombinaci s rekuperací vzduchu. Prostory tvoří prodejní plocha s velikými výlohami, toaleta pro návštěvníky a zázemí pro zaměstnance v podobě toalety, kuchyně, kanceláře a..

255 Kč za m²/měsíc

Prodej, Nájemní byty, víceúčelová stavba, zast.plocha 1010 m², pozemek 2412 m² - Jáchymov

Prodej, Nájemní byty,.. Jáchymov

Dovoluji si nabídnout zajímavou investiční příležitost v lázeňském městečku Jáchymov, ležícím v Krušných horách na severozápadě Čech, nedaleko hranic s Německem na úpatí hory Klínovec. Neustále se rozvíjející cestovní ruch napomáhá k vytváření pracovních příležitostí a s tím spojené poptávce po bydlení. Nabízený komplex a jeho rekonstrukce se ukazuje jako správná cesta podnikatelského záměru vytvořit z 1.860 m2 užitné plochy bydlení až pro 16 rodin. Původní obytná část nabízí 4 prostorné bytové jednotky ve dvou patrech s možností využití..

info v RK

Rodinný dům pro komerční využití, 270 m² - Praha - Kyje.

Rodinný dům pro komerční.. Chlumecká, Praha - Kyje

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi výjimečnou nemovitost v Chlumecké ulici v Praze na Černém mostě, pouhých pár minut od stanice metra. Jedná se o třípodlažní rodinný dům s celkovou užitnou plochou 270 m2 s třemi oddělenými bytovými jednotkami. Tento jedinečný dům lze využít jak ke komerčním účelům, tak pro vícegenerační bydlení. Dle územního plánu města se jedná o území SV – všeobecné smíšené. Hlavní využití: Plochy pro umístění polyfunkčních staveb nebo kombinaci monofunkčních staveb pro bydlení, obchod, administrativu, kulturu,..

24 990 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 600 m², 107 m2 garáže, 864 m2 zahrada - Trmice

Prodej, Činžovní domy, 600 m²,.. Gogolova, Trmice

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se šesti bytovými jednotkami a možností vybudování dalších čtyř z původních garáží 107 m2 a prostorné půdy, se započatou rekonstrukcí. Stávajících 6 bytů ( přízemí 2+1 a 2x 3+1, patro 4+1, 2+1, 1+1 ) již zrekonstruováno bez dalších nutných investic. Řadový rodinný dům se nachází v klidné části města Trmice ležící v podkrušnohorské pánvi, bezprostředně navazuje na Ústí nad Labem s přímým napojením na dálnici D8. Vytápění zajišťuje nový elektrický kotel s..

8 300 000 Kč

Prodej, Činžovní domy, 530 m², zahrada 1050 m2 - Cítoliby, Louny 2 km

Prodej, Činžovní domy, 530 m²,.. Zeměšská, Cítoliby

Dovoluji si nabídnout zprostředkování investiční příležitosti, prodeje dvoupatrového domu se sedmi bytovými jednotkami, z nichž v 1.NP je vybudován luxusní byt o celkové výměře cca 200 m2, který tvoří obývací pokoj se vstupem na balkon, prostorná kuchyně s jídelnou navazující na právě budovanou terasu se zimní zahradou, dva dětské pokoje, ložnice se samostatnou koupelnou, sociální zařízení s masážním sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. K dispozici také prádelna s toaletou a šatna. Vytápěné podlahy pokrývá keramická dlažba 60x60 cm,..

14 900 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.