Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

m2
m2
Prodej, komerční areál, Velký Borek

Prodej, komerční areál, Velký.. Velký Borek

Prodej velikého komerčního areálu v těsné blízkosti Mělníka, obci Velký Borek. Podrobné informace i dokumenty ke stažení najdete na webu www(tečka)arealborek(tečka)cz. Prostory mohou sloužit podnikatelské činnosti napříč obory. Areál o ploše 30.229 metrů čtverečních je celý určený k výrobě a skladování – lehkému průmyslu. Na 40 % plochy je možné postavit budovy až o dvou nadzemních podlažích, je-li třeba. Nic tedy nebrání budoucímu rozvoji. Aktuálně jsou prostory využívané zemědělskou společností, která zde má dlouhodobě svůj provoz. Tomu..

rezervováno

Pronájem komerčních prostor 65,95 m2

Pronájem komerčních prostor.. Kojetická, Neratovice

Nabízíme Vám do pronájmu nebytový prostor o rozměrech 65,95 m2 + společné prostory. Nájem bude volný od 2.1.2024. Tento nebytový prostor se nachází v přízemí panelového domu u hlavní silnice mezi obchody Penny a Billa. K pronájmu náleží hlavní obchodní prostor a dvě místnosti, které je možné využít jako sklad či soukromé zázemí. Společné prostory jsou společné s Optika. Společně využíváte zázemí s chodbou, kuchyňkou, koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlem. Nebytový prostor lze ideálně využít pro zdravotní služby, lékárna,..

17 406 Kč za měsíc

Rodinný dům pro komerční využití, 270 m² - Praha - Kyje.

Rodinný dům pro komerční.. Chlumecká, Praha - Kyje

Dovoluji si vám nabídnout ke koupi výjimečnou nemovitost v Chlumecké ulici v Praze na Černém mostě, pouhých pár minut od stanice metra. Jedná se o třípodlažní rodinný dům s celkovou užitnou plochou 270 m2 s třemi oddělenými bytovými jednotkami. Tento jedinečný dům lze využít jak ke komerčním účelům, tak pro vícegenerační bydlení. Dle územního plánu města se jedná o území SV – všeobecné smíšené. Hlavní využití: Plochy pro umístění polyfunkčních staveb nebo kombinaci monofunkčních staveb pro bydlení, obchod, administrativu, kulturu,..

24 990 000 Kč

Pronájem, kancelář v administrativní budově, Mělník

Pronájem, kancelář v.. Fibichova 3388, Mělník

Pronájem moderních a reprezentativních prostor v centru Mělníka. Jedná se o nabídku kanceláře nacházející se v prvním patře administrativní budovy ulice Fibichova. Objekt je vybaven mimo jiné prostorným výtahem a součástí je dostatečné zázemí na patře: pánské a dámské WC, kuchyňka a úklidová místnost. Prostory jsou vybaveny kobercem a žaluziemi. V ulici za budovou jsou k dispozici parkovací stání.

5 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 7 780m2  pozemek Mělník

Pronájem, Obchodní prostory, 7.. Mělník

Nabízíme k pronájmu komerční pozemek o rozloze 7 780m2, který se nachází u hlavní silnice Kokořínská a nabízí široké spektrum pro podnikání. Pozemek je oplocený, zpevněný a dle ÚPI - je platným územním plánem zařazen do funkce plochy smíšené neobytné území, určené pro obchod, služby, administrativu, výrobu a sklady. Je možné pronajmout pouze samotný pozemek nebo pozemek, na kterém dle dohody bude vybudován obchodní prostor nebo hala, dle zadání zájemce. Velmi dobrá dopravní dostupnost - pozemek je vzdálen cca 15 minut od dálnice D8,..

info v RK

Prodej, Ubytování,  556 m² - Plavy, pozemek 1468  m²

Prodej, Ubytování, 556 m² -.. Plavy 189

Nabízíme prodej penzionu na hlavním tahu na Harrachov a Polsko, zajímavý svou polohou na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Penzion se nachází pod místním lyžařským vlekem a další sjezdovky jsou vzdálené pár kilometrů na Tanvaldském Špičáku, v Kořenově nebo Harrachově. Penzion je částečně podsklepený a v suterénu cca 70m2 se nachází kotelna, uhelna a sklad. V přízemí cca 265m2 se nachází restaurace s barem – cca 55 míst, kuchyň, přípravna, sklady, sociální zařízení pro restauraci, úklidová místnost a lyžárna. V prvním poschodí..

8 590 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.