Kdo jsme?Představení společnosti Aktivreality

Realitní kancelář Aktivreality je mladou dynamickou realitní kanceláří s působností téměř po celé České republice. Dbáme především na pozitivní vztah s klientem, jehož základem je aktivní přístup ke komplexnímu řešení prodeje či pronájmu jakékoliv nemovitosti.

Naši profesionálně vyškolení makléři Vás provedou celým realitním obchodem, kdy zkušenost, preciznost a lidský přístup dodá této významné události srozumitelnost, lehkost, bezpečí a jistotu.


Představení společnosti Aktivreality


Staň se součástí našeho týmu

  • Nebaví tě dosavadní práce?
  • Máš obchodního ducha?
  • Jsi komunikativní?
  • Jsi vstřícný a empatický typ?
  • Chceš získat nové dovednosti a zkušenosti?
  • Zajímají tě reality?
  • Chceš spravedlivé a velmi motivační odměňování bez omezení?

Pokud ANO, tak právě tebe hledáme do našeho dynamického týmu!

Více informací ...

Aktuální developerské projekty

Naše působení na realitním trhu nekončí jen zprostředkovatelskou činností. Jsme aktivní také v oblasti developerských projektů, ať už jako prodejní tým pro developery či aktivně realizujeme své vlastní developerské projekty.


14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.

Ukončené projekty

Nové Obříství

Stavební pozemky Kojetice

Stavebni pozemky Třebenice

Etický kodexmakléře Aktivreality

Realitní makléři Aktivreality jsou při své realitní praxi vázáni Etickým kodexem. Tento Etický kodex blíže specifikuje zásady chování a jednání makléřů Aktivreality při výkonu jejich realitní činnosti.


Makléř jedná v souladu s platnou legislativou České republiky, řídí se dobrými mravy a vystupuje podle obecně uznávaných pravidel slušného chování. Makléř hájí zájmy svého klienta jako své vlastní.

Makléř neuvede klienta vědomě v omyl, nezamlčuje žádné skutečnosti týkající se obchodů, které sjednává. Makléř vždy jedná podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

více informací ...

Zásady ochrany osobních údajů v Aktivreality