Prodáváte?Aktivreality vždy zajistí komplexní služby spojené s prodejem jakékoliv nemovitosti

1.

Tržní odhad ke každé nemovitosti zařazené do nabídky Aktivreality. Pracujeme s aktuálními cenovými údaji na realitním trhu. Stanovení reálné prodejní ceny je často nejdůležitějším krokem k úspěchu.

2.

Foto nemovitosti od profesionálního fotografa. Nabídka se vyjímá nad konkurencí, což zajišťuje větší pozornost zájemců.

3.

Nabídku zpracujeme detailně s veškerými dostupnými informacemi, prezentace je pak velmi účinná a seriozní při kontaktu se zájemci.


4.

Zaručujeme maximálně možnou propagaci nemovitostí. Inzerujeme na více než 50-ti realitních serverech (S-reality, Reality.iDNES, Annonce, RealityMIX, Hyperreality, RealCity a další).

5.

Stanovíme nejvýhodnější marketingovou strategii s ohledem na konkurenční trh v dané lokalitě - záruka úspěšného a nejvýhodnějšího prodeje.

6.

Zajišťujeme pravidelnou aktualizaci a úpravu Vaší nabídky, nemovitost tak zůstává stále na předních pozicích ve veškeré inzerci.


7.

Naši realitní profesionálové se s Vámi baví - pravidelně Vás informují o stavu a vývoji prodeje Vaší nemovitosti, dodají Vám statistiky návštěvnosti, reakce zájemců a společně řešíte, jak dál.

8.

Na každé prohlídce nemovitosti je přítomen náš makléř, vždy připravený na jakékoliv otázky a s připravenou poutavou prezentací.

9.

Zařizujeme však nejen prezentaci nemovitosti a prohlídky s klienty, ale také veškeré ostatní úkony související s převodem nemovitosti, které si jen dokážete představit - nestaráte se absolutně o nic!


10.

Zajistíme přípravu veškerých potřebných smluv a dokumentů včetně advokátní úschovy kupní ceny, bez problémů a ochotně, pokud je to možné, zapracujeme veškeré připomínky kupujících i prodávajících.

11.

Zajistíme ve Vámi vyhovující lokalitě úřední ověření podpisů veškerých dokumentů.

12.

Jednáme za Vás s družstvem, katastrálním úřadem, zajišťujeme převody médií (voda, plyn, elektřina).


13.

Bezproblémové předání nemovitosti a čerpání finančních prostředků po celou dobu monitoruje náš makléř a podává Vám o všem aktuální informace.

14.

Pomůžeme Vám s řešením jakékoliv právní vady - exekuce, zástavy, věcná břemena apod.


Více informací a naše Aktivknow-how, zajišťující úspěch při prodeji nemovitosti, Vám rádi sdělíme!

Neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle +420 774 730 883 či emailu: [email protected] nebo nás navštivte osobně u nás v kanceláři na adrese 28. října 919, 277 11 Neratovice.