Stavební pozemek 2288 m² - Ovčáry, Mělník

5 262 400 Kč Cena je uvedena včetně právních a realitních služeb a provize RK

Základní informace

ID zakázky01054
Stavební pozemek 2288 m² - Ovčáry, Mělník

Dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek, jenž je součástí projektu Pozemky Ovčáry s nezaměnitelnou atmosférou klidné obce, pouhých pár metrů od Křeneckého jezera.

Právě probíhá realizace sítí a výstavba komunikace, kdy v rámci projektu zde bude pět plně zasíťovaných pozemků o velikostech od 850m2 až po 2.464m2, kdy při předání nemovitosti novým majitelům bude hotová zkolaudovaná příjezdová komunikace, veřejné osvětlení, vodovodní přípojka, kanalizační přípojka a elektřina na každému pozemku.

Očekávaný termín dokončení listopad 2024.

Stavební pozemky se nachází na samotném konci obce Ovčáry, v docházkové vzdálenosti od Křeneckého Jezera s možností koupání a vodních sportů. Ovčáry disponují základní občanskou vybaveností, najdete zde prodejnu potravin, restauraci, dětské a fotbalové hřiště a obecní úřad. Ovčáry pak přímo navazují na sousední obec Nedomice, kde se nachází mateřská a základní škola a cukrárna a když to tam s dortíkama přeženete, tak jen o pár metrů dál narazíte na workoutové a dětské hřiště.

Ceny pozemků jsou kompletní včetně právních a realitních služeb, inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a nově vybudované příjezdové cesty.

Pro případné dotazy mě prosím neváhejte kontaktovat.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOvčáry
OkresMělník
Plocha pozemku2.288 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Vybavení

DopravaSilnice, MHD
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace