Znalecký posudekPro daň z nabytí nemovitých věcí a vyplnění daňového přiznání

Prodali jste svou nemovitost? Chcete podat daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a chcete znalecký posudek? Obraťte se na nás!

Znalecký posudek již není povinnou přílohou daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí. Finanční úřad vypočítá minimální výši daně ze tří čtvrtin ceny obvyklé (dle zveřejněných cenových map). Daň i nadále bude standardně hrazena z ceny vyšší – buď z kupní ceny či z ceny obvyklé určené Finančním úřadem. Je však možné, pokud nebudete souhlasit s cenou určenou Finančním úřadem, nechat si vypracovat znalecký posudek. Náklady na vypracování znaleckého posudku posléze můžete uplatnit pro snížení základu daně.

Znalecký posudek je ve většině zhotoven do 14-ti dní od zadání. Pro bytové jednotky, pozemky a menší objekty (garáž apod.) není třeba místního šetření.


Ceník

Pozemky, menší objekty

1 500 Kčvč. DPH

Bytové jednotky

2 800 Kčvč. DPH

Domy

3 500 Kčvč. DPH

Místní řízení

0 Kčvč. DPH
Chcete podat daň z z nabytí nemovitých věcí a nevíte si rady s vyplněním daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí? Zastavte se u nás a my jej za Vás vyplníme.Cena je jednotně stanovena ve výši 1 000 Kč vč. DPH.Pro více informací či objednání služby nás prosím kontaktujte na tel.: +420 774 730 883 či emailu: [email protected].