Úvod

Milé Aktiv reality,
ráda bych vám dala zpětnou vazbu na vaše služby.
Loni jsem s velkou srdečnou pomocí Tomáše Nováka koupila chatu u Berounky. Vše pro mě probíhalo naprosto plynule a lidsky, s důvěrou, otevřeností a velkou ochotou. Tomáš byl vždy k dispozici a vždy minimálně o dva kroky napřed… Byla to pro mě úplně nová zkušenost, že i tak stresující záležitost, jako je koupě nemovitosti a hypotéka, může proběhnout hladce a bez problémů.
A když jsem pak potřebovala pronajmout svůj byt v Praze, Tomáš mi doporučil Lenku Šipošovou a světe div se, zkušenost neméně příjemná! Lenka je neskutečně ochotná, pracovitá, pečlivá a vstřícná a od začátku mezi námi panoval velmi blízký a srdečný vztah. Vše kolem pronájmu a nájemců (i přes veškerá úskalí, která přináší práce s lidmi), byla neobyčejně příjemná a problémy se řešily rychle a ladně. Mám pocit, že pro Lenku znamená jet na 150% pořád ještě málo, že spokojenost a dokonalost její práce sahá ještě dál J
Jsem velmi, velmi spokojena a děkuju, že jste do mého světa vnesli novou naději a zkušenost, že i realitní kancelář může mít lidskou tvář a že stojí za to důvěřovat těm, kde cítím, že důvěřovat můžu. Pokud narazím ve svém životě na někoho, kdo bude služby RK potřebovat, vřele vás doporučím.
Přeji vám spokojenou a radostnou budoucnost v práci i v soukromí a krásný podzim.
Jana Benešová

Jana Benešová