Kupujete? Aktuální nabídka nemovitostí

Pronájem, Parkovací stání, 14m² - Praha - Nusle

Pronájem, Parkovací stání, 14m².. V Horkách, Praha - Nusle

Váš luxusní vůz si jistě zaslouží ochranu před nenechavými prsty různých existencí a nepřízní počasí. Nabízíme k pronájmu parkovací stání č. 25 v novostavbě rezidenčního projektu Liberty Building. Stání je situováno v prvním nadzemním podlaží moderní zabezpečené budovy. Vjezd chráněn vraty obsluhovanými dálkovým ovládáním, bezbariérový přístup přes budovu. Měsíční nájemné 2.500,- včetně služeb spojených s užíváním nemovitosti; vratná kauce 2.500,-; realitní a právní servis 2.500,-. K dispozici ihned. S dotazy či žádostí o prohlídku se..

rezervováno

Pronájem, Parkovací stání, 14m² - Praha - Nusle

Pronájem, Parkovací stání, 14m².. V Horkách, Praha - Nusle

Váš luxusní vůz si jistě zaslouží ochranu před nenechavými prsty různých existencí a nepřízní počasí. Nabízíme k pronájmu parkovací stání č. 26 v novostavbě rezidenčního projektu Liberty Building. Stání je situováno v prvním nadzemním podlaží moderní zabezpečené budovy. Vjezd chráněn vraty obsluhovanými dálkovým ovládáním, bezbariérový přístup přes budovu. Měsíční nájemné 2.000,- včetně služeb spojených s užíváním nemovitosti; vratná kauce 2.000,-; realitní a právní servis 2.000,-. K dispozici ihned. S dotazy či žádostí o prohlídku se..

rezervováno

Prodej, Mobilheim, 49 m² - Křinec - Nymburk

Prodej, Mobilheim, 49 m² -.. Křinec

K Prodeji se nabízí velmi hezký celoroční mobilheim 12m x 3,5 m, rozšířený o předsíň z připojené chatky 2 x 3,4 m, celkem tedy 48,8 m2. Dispozičně je řešen vstupní chodbou, dětským pokojíčkem, ložnicí, koupelnou s vanou a umyvadlem, samostatným WC, kuchyní spojenou s jídelnou a obývacím prostorem. WC má vývod do kanalizace, rozvod vody má vlastní čerpadlo a nádrž, lze připojit i na vodovod, nebo studnu. Mobilheim je obyvatelný celoročně, topení na tuhá paliva - krbová kamna, elektrický přímotop - žebřík v koupelně a 1000 W přímotop v..

330 000 Kč

14 nových bytů v samostatně uzavřeném komplexu 4 500 m2, vytápění a ohřev teplé vody zajištěn tepelným čerpadlem (voda – vzduch), podlahové vytápění, francouzská okna.

Prodáno. V současné době chystáme II. etapu výstavby. Brzy poskytneme více informací.

Představujeme developerský projekt BydleníNedomice. Nabízí se zde ke koupi sedmnáct stavebních pozemků kompletně připravených ke stavbě Vašeho nového bydlení.

Nabízí se zde ke koupi čtrnáct stavebních pozemků kompletně připravených k výstavbě Vašeho nového bydlení.