3D sken nemovitosti

Jde o vytvoření precizního 3D modelu, věrohodně zobrazujícího realitu. Zájemci o nemovitost tak mohou prohlídku absolvovat prostřednictvím svého počítače, tabletu nebo telefonu z domova. Pro první bližší seznámení s nemovitostí je tento nástroj naprosto ideální. Zájemci získají povědomí o rozložení místností a stavu celé nemovitosti a zjistí, zda mají o nemovitost skutečně zájem.

Efektivní nástroj v prezentaci nemovitosti

Jak vám virtuální prohlídka nemovitosti pomůže? Má celou řadu výhod, mimo jiné:

  • osloví více zájemců – nabídne něco, co ostatní inzeráty nemají, zvýší tak povědomí o nabízené nemovitosti. Pokud je tento zajímavý nástroj propagován na sociálních sítích, přitáhne pozornost i těch, kteří nabídku nemovitostí nesledují pravidelně.
  • uspoří čas – nesporná výhoda, kdy svůj čas šetří všechny strany, jak prodávající, kupující i makléři. V případě, že v nemovitosti bydlí prodávající, sníží se počet zásahů do jeho soukromí.
  • představí nemovitost – zvláště pokud je atypická nebo výrazně členěná. Zájemci z fotek a videa často nezískají představu jak jsou místnosti na sebe navázány. Tuto představu jim přinese 3D sken, kdy mohou nemovitostí procházet a podívat se například i na výhled z okna.

Během virtuálního procházení nemovitostí si zájemce může nemovitost detailně prohlédnout a zjistit, zda má skutečně zájem. Odpadnou prohlídky, které jsou způsobené nedostatečnou prezentací.

Je to moderní cesta, jak zatraktivnit nemovitost, co nejvíce ji přiblížit zájemcům a přilákat ty, kteří mají opravdový zájem.