Prodej, Pozemky pro bydlení, 1551m² - Bakov nad Jizerou - Chudoplesy

1 390 000 Kč Cena včetně právních služeb a provize RK

Základní informace

ID zakázky7679/2308
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
Prodej, Pozemky pro bydlení, 1551m² - Bakov nad Jizerou - Chudoplesy

Dovoluji si vám nabídnout k prodeji slunný stavební pozemek o rozloze 1.551m2 v zajímavé lokalitě města Bakov nad Jizerou, část obce Chudoplesy, okres Mladá Boleslav.
Pozemek je z části svažitý a z části rovinatý. Nachází se v okrajové klidné části obce Chudoplesy a k pozemku vede obecní cesta. Nyní řešíme se stavebním úřadem, zda cesta splňuje zákonné požadavky potřebné pro vyřízení stavebního povolení ke stavbě domu na pozemku.
Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, voda je ve vzdálenosti cca 100 metrů od pozemku.
Výhodou pozemku je jeho poloha, neboť se nachází v klidné části obce, dál od hlavní silnice i na druhou stranu od dálnice D10, díky čemuž je zahrada ideálním místem k relaxaci.
Obec Chudoplesy spadá pod město Bakov nad Jizerou, které je vzdálené pouhé 2 km a kde se nachází veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, obchody, pošta, dětská hřiště, lékaři, lékárna, bankomaty, restaurace a další).
Z Chudoples je výborná dostupnost i do 3 km vzdálené Mladé Boleslavi a díky dálnici D10 Praha-Liberec jste za 30 minut na okraji Prahy.
Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám ráda zdarma pomohu. V případě zájmu o prohlídku nebo zodpovězení jakýchkoliv dotazů mě, prosím, neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Doporučuji prohlídku, protože se jedná o cenově dostupný pozemek ve velice zajímavé lokalitě.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBakov nad Jizerou - Chudoplesy
OkresMladá Boleslav
Plocha pozemku1.551 m²

Vybavení

DopravaSilnice, Autobus
Elektřina230V

Lokalita

Bakov nad Jizerou - Chudoplesy