Prodej stavebního pozemku 1159m2, Chrastná-Osečná, Liberec

2 190 000 Kč Cena je uvedena včetně provize, právních a realitních služeb

Základní informace

ID zakázky01064
Prodej stavebního pozemku 1159m2, Chrastná-Osečná, Liberec

Dovoluji vám nabídnout stavební pozemek v přírodě, necelých 18 km od Libereckého Ještědu a pouhé 3 km od vyhledávaného Hamerského jezera.

Pozemek o velikosti 1159m2 se nachází v obci Chrastná - Osečná v okrese Liberec.

Pozemek je svojí velikostí vhodný pro stavbu jednoho rodinného domu v klidné a turisticky vyhledávané lokalitě a je připojen na elektrickou energii.
Pozemek je dle územního plánu v ploše "individuální bydlení". Lze zde stavět RD pro bydlení a rekreaci s následujícími podmínkami:

- stavby 1 nadzemní podlaží, případně s podkrovím s možností podsklepení, max. výška objektu 9,5 m, domy 2 nadzemní podlaží a podkroví pouze s ohledem na okolní zástavbu, max. výška objektu 12 m
- koeficient zastavěnosti pozemku max. KZP = 0,20
- intenzita využití pozemku - koeficient zeleně min. KZ = 0,60

V přiložené situaci se jedná o pozemek B. Pozemek lze koupit takto samostatně, ale je možné také přikoupit pozemek A a mít větší zahradu, případně druhý stavební pozemek pro dalšího člena rodiny.

Základní občanskou vybavenost nabízí 6 km vzdálená obec Stráž pod Ralskem. Najdete zde základní školu, mateřskou školu, plavecký bazén, venkovní atletické hřiště, kulturní dům, poštu a obecní úřad, obchody, lékárnu a perfektní sportovní vyžití v přilehlých lesích a jezerech. Plnou občanskou vybavenost pak nabízí Liberec, jehož centrum je vzdálené 30 minut jízdy autem.

Pro bližší informace mě prosím neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na setkání.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOsečná - Chrastná
OkresLiberec
Plocha pozemku1.159 m²
ZástavbaObytná