Prodej pozemky pro bydlení, 1 011 m² - Točník

5 683 000 Kč Cena je uvedena včetně právních a realitních služeb a provize RK

Základní informace

ID zakázky01136
Prodej pozemky pro bydlení, 1 011 m² - Točník

Toužíte bydlet v krásné přírodní lokalitě a zároveň pouhých 26 minut od okraje Prahy a metra Zličín? Pak zbystřete, dovoluji si vám nabídnout jedinečný stavební pozemek s výhledem přímo na hrad Točník ve stejnojmenné obci necelých 13 minut od Berouna.

Rovinatý pozemek o velikosti 1.011 m2 se nachází v moderní klidné čtvrti Točnický dvůr. Jedinečná atmosféra obce s výhledem na hrad dodává pozemku romantické kouzlo. K dispozici je přípojka vody, kanalizace a elektřiny.

Dle platného územního plánu je pozemek určený primárně pro bydlení v rodinných domech. Maximální koeficient zastavitelnosti objekty 50%. Maximální výška: dvě nadzemní podlaží. Detailní informace poskytneme zájemcům v územně plánovací informaci vydané st. úřadem.

Plnou občanskou vybavenost najdete v obci Žebrák vzdálené 1,5km nebo pak v Hořovicích (7km), Berouně nebo Praze. Autobusová zastávka je od pozemku vzdálená 7 minut pěšky, BUS vás doveze do centra obce Žebrák za 5 minut.

Pozemek je volně přístupný, můžete si tak udělat výlet a porozhlédnout se po okolí. Prohlídku můžeme uskutečnit po domluvě termínu také spolu, ozvěte se.

Vlastnosti

KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTočník
OkresBeroun
Plocha pozemku1.011 m²
ZástavbaObytná

Vybavení

OchranaCHKO
KomunikaceDlážděná
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace